Hande Ataizi’nden Aşk-ı Memnu açıklaması! Yeni “Firdevs”den film yorumu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 11, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan Ünlü oyuncu Hande Ataizi, yeni sineması “Bihter” hakkında açıklamalarda bulundu. Sinemada Firdevs Yöreoğlu karakteri olarak yer alacak olan Ünlü oyuncu yeni projesinin nasıl gittiğinden bahsetti.

2008-2010 yılları ortasında Kanal D ekranlarında yayınlanan, Halid Ziya Uşaklıgil’in tıpkı isimli ölümsüz yapıtından uyarlanan Aşk-ı Memnu, “Bihter” ismiyle tekrar seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Final yapmasının akabinde 13 Yıl geçmesine Karşın hala Aka ilgiyle takip edilen dizinin tekrar çekilecek olan sineması de Aka yankı uyandırdı. Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı‘nda hoşluk merkezinden çıkarken objektiflere yakalanan dizinin yeni “Firdevs”i Ünlü oyuncu Hande Ataizi film hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Nebahat Sima ve Hande Ataizi

“FİRDEVS’İ OYNAMAK çok ZOR”

Nişantaşı‘nda görüntülenen ve muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ataizi, sinemanın çekimlerinin tamamlandığını belirtirken “İzleyici bu sinemada nasıl bir Firdevs Hanım görecek?” sorunu şu tabirleri kullanarak yanıtladı:

“Farklı bir Ira oldu. Benim için keyifli bir projeydi. Elimden gelenin en güzelini yapmaya çalıştım. Nebahat Hanım benim için Fazla hoş kelamlar söylemişti. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. ‘Aşk-ı Memnu’ deyince sıra zannedenler var. Natürel o kült bir Amel olmuştu. Oyuncu takımıyla kalplerde yer eden bir işti. Bu yüzden Firdevs’i oynamak Fazla güç bir şey. Kalıplaşmış bir iş. Kendime nazaran hoş bir Amel çıkarmaya çalıştım. Sinema sinemasında Fazla versiyonlu bir karakteri karşı tarafa sevdirmek güç bir iş. 3-4 Yıl süren bir dizide kendilerini daha kolay özdeşleştiriyorlar. Burada da sinema kısmından hoş bir Firdevs oluşturduğumu düşünüyorum.”

Hande Ataizi

 ZİHİNSEL YORGUNLUK VAR

Haziran ayında final yapacak olan sevilen sıra Camdaki Kız‘da Cana karakteri ile yer Meydan Ataizi, uzun süren sıra seyahatinin akabinde bir de Aşk-ı Memnu projesi ile Bir arada yorulduğunu lisana getirdi. Bu yazma Bodrum‘da geçirmeyi düşündüğünü söyleyen Ünlü oyuncu “Biraz nefesli bir tatili hak ettim. Zihinsel bir yorgunluk var. Yeni döneme kadar dinleneceğim.” dedi.

Hande Ataizi Firdevs Yöreoğlu yorumu

YENİ FİRDEVS’E BİR YORUM DA ONDAN GELDİ!

Posta gazetesinden Suna Ayıldız‘a konuşan dizinin akıllara kazınan Firdevs Yöreoğlu’su Nebahat Çehre ise tekrar çekilecek olan proje için “Hande biraz genç güya fakat mutlaka olur. Giysi, kuşam ve oyunculuk açısından rolün hakkını Fazla düzgün verir. Hakikat bir karar. Farah’ı da başarılı buluyorum. Şayet sıra yapsalardı, yanılgı ederlerdi. Bizimkinin tekrarları bile hâlâ reyting alıyor. Geçen çekimlerin yapıldığı köşkün önünden otomobille geçiyordum, beşerler fotoğraf çekiyorlardı. Beni ayrım edince, gaza basıp kaçtım” sözlerini kullanmıştı.

Nebahat Çehre

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hande Soral oğlu Ali’yi paylaştı! Görenler “aynı dayısı” yorumunu yaptı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir