Hedef KIZILELMA belgeselinin ilk bölümü halka sunuldu! İşte belgeselin fragmanı…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 11, 2023 Yorum Yok

Türkiye’nin birinci insansız Cenk uçağı olan Bayraktar KIZILELMA’nın geliştirme basamakları ve Baykar’ın insansız hava aracı geliştirme seyahatini anlatan “Hedef KIZILELMA” belgeselinin birinci kısmı yayınladı. Belgeselde, Baykar genel Müdürü Haluk Bayraktar, Baykar Yönetim Şurası Lideri Selçuk Bayraktar KIZILELMA’yı ve Baykar’ı çocukluklarından başlayarak bugüne kadar perde gerisinde kalanlar yansıtıldı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İnsansız Cenk uçağı ‘Hedef KIZILELMA’ Türk ordusunun ve milletinin hizmetine girdi. Baykar Yönetim Şurası Lideri Selçuk Bayraktar ve grubu nihayet yıllarda yerli ve ulusal üretimleriyle bütün dünyada yankı uyandırdı. Yapılan sıkı çalışmalar Türkiye’yi, savunma Sanayi alanında Cumhuriyet tarihinde en ileri düzeye ulaştırdı. Bu noktada kullanılan zeka ve teknolojiyle dünya listesinde birinci sıralara yerleşti.

‘HEDEF KIZILELMA’ BELGESELİ FRAGMANI

Türkiye, Selçuk Bayraktar ve takımıyla insansız Cenk uçağı ‘Hedef KIZILELMA’ya da kavuştu. KIZILELMA’nın geliştirme etapları ve Baykar’ın insansız hava aracı geliştirme seyahatini anlatan “Hedef KIZILELMA” belgeselinin birinci kısmı, 10 Mayıs Çarşamba günü, saat 21.00’da Baykar’ın YouTube kanalında izleyiciyle buluştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir