Hande Erçel ve Mert Ramazan Demir’i buluşturan proje! “Ablası gibi duruyor”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 29, 2023 Yorum Yok

Son devrin fenomen isimleri ortasında yer Meydan genç oyuncu Mert Ramazan Demir ile hoş oyuncu Hande Erçel’i buluşturan yeni bir proje geliyor. Magazin dünyasına bomba üzere düşen ikilinin partner olacağını öğrenen hayranlarının bir kısmı duruma sevinirken bir kısmı ise Olumsuz yorumlarda bulundu.

Şimdilerde yer aldığı tanınan sıra Yalı Çapkını‘ndaki Ferit rolüyle izleyenlerin sempatisini kazanan genç oyuncu Mert Ramazan Demir sürpriz bir isimle yeni bir projede yer alacak. Argümanlara nazaran genç oyuncu Demir, “Güneşin Kızları, Halka, Azize, Siyah İnci, Aşk Laftan Anlamaz ve Sen Çal Kapımı” gibi sevilen üretimlerde yer Meydan ve gerek oyunculuğuyla gerekse hoşluğuyla sık sık gündeme gelen Ünlü oyuncu Hande Erçel ile partner olacak.

Mert Ramazan Demir ve Hande Erçel

ROMANTİK GÜLDÜRÜDE YER ALACAKLAR

Söylenenlere nazaran şimdi ismi açıklanmayan Ünlü bir üretimci, romantik Güldürü çeşidindeki sinemanın başrolleri için Hande Erçel ve Mert Ramazan Demir‘i düşündü. Önümüzdeki günlerde ikiliye Teklif götürülecek sinemanın kabul edilmesi takdirde Ağustos ayında sete çıkılacağı öğrenildi.

Mert Ramazan Demir ve Hande Erçel birebir projede

“ABLASI ÜZERE DURUYOR”

Haberin toplumsal medyada yayılmasının akabinde Demir’in hayranlarından yorumlar da gecikmedi. İkilinin hayranlarının bir kısmı birebir projede yer almalarına sevinirken bir kısmı duruma karşı çıktı. 25 yaşındaki Demir’in 29 yaşındaki Hande Erçel ile partner olmasına karşı çıkan hayranları ıslak farkına takıldı. Kullanıcılar toplumsal medyada ikilinin partnerliği için “Abla kardeşi oynayacaklarsa olabilir Lakin çift için Hande Mert’in yanında ablası üzere kalır” yorumunu yaptı.

Mert Ramazan Demir ile Hande Erçel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Oktay Kaynarca kendi işini kendi gördü: Dublör kullanmadı 30 metreden atladı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir