O Ses Türkiye Rap çekimleri başladı! Heyecanla beklenen yarışmadan ilk kareler geldi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 29, 2023 Yorum Yok

Ekranların sevilen Karşılaşma programı O Ses Türkiye’nin Rap versiyonu için çekimlere başlandı. Aka merakla beklenen yarışta heyet koltuğunda oturacak isimleri de muhakkak oldu. İşte heyecanla beklenen müsabakadan birinci kareler…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Acun Ilıcalı‘nın sahip olduğu TV8 kanalında ekranlara gelen O Ses Türkiye adlı ses müsabakasının yeni versiyonunun çekimlerine başlandı. Yine Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital yayın platformu olan Exxen üzerinden yayınlanacak olan programO Ses Türkiye Rap” ismiyle yeni formatıyla izleyicisiyle buluşacak. Çekimlerine başlanan ve Aka merakla beklenen programın heyet koltuğunda oturacak isimleri de belirli oldu. Müsabakanın birinci kısmından kareler de gelmeye başladı.

O Ses Türkiye Rap

İLK KISIMLAR KARELER GELDİ

Hadise, Eypio, Murda, Mero ve Sefo gibi kuvvetli isimlerin yer aldığı takımıyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan yarışmanın birinci bölümünden kareler geldi. Heyecanla beklenen müsabakadan gelen yeni kareler müsabakanın ve heyetlerin hayranlarını heyecanlandırdı.

O Ses Türkiye Rap

O Ses Türkiye Rap birinci bölüm

O Ses Türkiye Rap yeni kareler

O Ses Türkiye Rap birinci kısım kareler

NE OLMUŞTU?

ACUN ILICALI İSİMLERİ AÇIKLAMIŞTI

Uzun müddettir merakla beklenen programın heyet koltuğunda oturacak isimleri de heyecan uyandırdı. Yeni formatta bir birincinin yaşanacağı programda 4 kişinin yer aldığı heyette bu sefer 5 kişi yer alacak. Bu isimlerden biri geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye‘den transfer olan Hadise olurken, Acun Ilıcalı geriye kalan 4 ismi; Eypio, Murda, Mero ve Sefo olarak açıkladı.

O Ses Türkiye Rap heyet üyeleri

ÇEKİMLERDEN PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Ünlü rapçi Murda, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla İlgi gördü. Çekimler sırasında bir diğer heyet üyesi Mero ile paylaşım yapan Murda’nın bu paylaşımı dikkat çekti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir