Eda Ece ile Buğrahan Tuncer nişanlandı! “Soyadı ne olacak?”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 28, 2023 Yorum Yok

Uzun müddettir Birlikte olduğu Buğrahan Tuncer ile bu yaz nikah masasına oturmaya hazırlanan Ünlü oyuncu verme Ece, geçtiğimiz akşam sade bir Merasim ile nişanlandı.

Fox TV‘nin 6 dönem boyunca izleyicisiyle buluşan dizisi Yasak Elma‘nın fenomen karakteri Yıldız Argun olarak yer Meydan Ünlü oyuncu verme Ece ve Buğrahan Tuncer çiftinden Mesut haber geldi. Bu yaz nikah masasına oturacak olan verme Ece ve uzun müddettir birliktelik yaşadığı ulusal basketbolcu Buğrahan Tuncer, geçtiğimiz akşam aile ve dostlar ortasında sade bir nişan töreni düzenledi. Yaklaşık 5 yıl boyunca bir dargın bir barışık süren alakalarını evlilikle taçlandırmaya karan veren çiftin bu yolda birinci adımı atması hayranlarını sevindirdi.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer nişanlandı

SADELİĞİYLE BEĞENİ TOPLADI

Aile ortasında düzenlenen nişan merasiminden kareleri toplumsal medya hesabından paylaşan verme Ece’nin paylaşımlarına dostları ve sevenlerinden zevk ve yorum yağdı. İkili, Gamze Erçel, Aslı Enver, Demet Akalın, Dilek Sabancı, Biran Damla Yılmaz, Derya Şensoy, Berk Oktay, Pınar Altuğ ve Gülse Birsel gibi birçok Ünlü isimden kutlama yorumu gelirken, verme Ece’nin nişan şekli zevk topladı. ak uzun ve sade bir tulum tercih eden Ece’nin sade topuzu ve abartısız makyajı da hayli beğenildi.

Eda Ece

“SOYADI NE OLACAK?”

Ece’nin kısa müddette zevk toplayan nişan paylaşımına gelen esprili yorumlar ise yüzleri güldürdü. Yer aldığı dizide birçok Sefer evlenen Ece için kullanıcılardan “Soyadı ne olacak artık?” üzere esprili yorumlar da geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Çağatay Ulusoy’un yeni usulü beğenilmedi! Başrol olduğu dizinin galasında…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir