Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 28, 2023 Yorum Yok

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka sarsıntılar 10 vilayette birden hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına Sebep olmuştu. zelzele bölgesine yardımlar kesilmezken Etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok Ünlü İsim de takviyelerini sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

Kahramanmaraş’ta gerçekleşen sarsıntılar 10 vilayette yıkımlara ve on binlerce can kaybına Sebep olmuştu. yıkıntı altında kalarak yaralanan pek Fazla vatandaş için ünlüler, siyasetçiler ve gönüllüler olarak Türkiye Biricik Yürek oldu. Sarsıntıdan etkilenmeyen vilayetlerde tedavi altına alınan afetzedelere ağır ziyaret ve İlgi devam ediyor.

Ünlü isimlerden manalı ziyaret

AFETZEDE ÇOCUKLARLA PAYLAŞIM YAPTI

TRT 1’de yayınlanan Gönül Dağı’nın başrol oyuncusu Berk Atan, meslektaşları Burcu Biricik, Özge Gürel ve Nefise Karatay, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Uğraş Derneği (UCİM) ile Birlikte Ankara kent Hastanesi’nde tedavi gören depremzede çocukları ziyaret etti.

Ünlüler depremzede çocukları ziyaret etti

Çocuklarla Bir arada vakit geçiren ve onlara takviye veren Burcu Biricik, Berk Atan, Özge Gürel ve Nefise Karatay’ın fotoğrafları toplumsal medyada paylaşıldı.

DEPREME DUYARSIZ KALANLARA ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ

Binlerce kişinin hayatını kaybettiği zelzele felaketinde, takipçisi yüksek olduğu halde sessiz kalan isimlere reaksiyon gösteren Berk Atan, Böyle günlerde hava civa biçiminde takılıp toplumsal medyasına paylaşım yakıştırmayan, kitlesi olmasına Karşın havasından civasından paylaşım yapmaya tenezzül etmeyen kesimdeki bütün şahıslara yazıklar olsun! Boş beleşler sizi. Ulan tahminen bir bireye yararım olur diye hiç düşünmüyor musunuz?” ifadelerini kullanarak ateş püskürdü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Çağatay Ulusoy’un yeni stili beğenilmedi! Başrol olduğu dizinin galasında…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir