Alişan’ı sinirlendiren paylaşım! Söylemediği sözlere karşı açtı ağzını yumdu gözünü

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Son vakitlerde gündemden düşmeyen türkücü Alişan, toplumsal medya hesabı üzerinden kendisi hakkında yapılan paylaşıma ateş püskürdü. Alişan kendisinin söylemediği kelamları söylemiş üzere yapanlara açtı ağzını yumdu gözünü. Alişan’ın bu paylaşımı kısa müddette dikkat çekti.

Sosyal medya hesaplarını etkin bir formda kullanan Alişan, Twitter hesabı üzerinden yaşadığı olaya ateş püskürdü. Yaşadığı durumu toplumsal medya üzerinden takipçilerine anlatmaya çalışan Alişan, kendisinin söylemediği kelamları söylemiş üzere öne sürülmesine öfkelendi. meşhur sanatçı kendisini açıklarken ki telaffuzları ise hem eleştirildi hem desteklendi.

Alişan

ALİŞAN’I SİNİRLENDİREN PAYLAŞIM

Şarkıcı Alişan, toplumsal medya hesabı üzerinden maruz kaldığı olayı Misli bir üslubla açıkladı. “Şarkıcı Alişan’dan millet İttifakına, “Olurda iktidara gelirseniz beni Türk vatandaşlığından çıkarın.” sözleri kısa müddette birçok kullanıcı tarafından paylaşılmaya başlandı. Bunun üzerine duruma müdahale eden Alişan, kendisinin bu türlü bir Laf söylemediğini her seçimde birebir durumla müsabakanın rahatsızlığını lisana getirdi. Alişan paylaşımın üzerine, “Gerçekten adisiniz, haysiyetsizsiniz…Her seçimde bunu yapmaktan bıkmadınız.. Kime demişim bunu??Benim bir Tane vatanım Mevcut ve vadem dolduğunda vatanımda öleceğim… Benim Sn Cumhurbaşkanına olan sevgimi ve hürmetimi herkes bilir.. Bunu da söyleyeyim..” ifadelerini kullandı.

 

 YORUMLAR GERİSİ ARKASINA GELDİ

Yaşanılan olaydan sonra birçok kullanıcı toplumsal medya hesabı üzerinden Alişan’ın paylaşımına destekleyici ve yerici yorum yapmaya başladı. Bir takipçisi kullandığı üsluba karşılık “Her ne olursa olsun sonuçta Türkiye’ye ‘malolmuş’ bir sanatkarın, ağzına hiçbir Vakit küfür yakışmaz. çok Aka bir talihsizlik.” dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fenomen Parıltı Nahya ile Bakan Varank ortasında güldüren TOGG diyaloğu! Bay Kemal’e gönderme

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir