Armağan Çağlayan ‘Özür Dilerim’ filmini yerden yer vurdu! “Olacak gibi değil”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

İbrahim Büyükak’ın yazıp oynadığı, başrollerinde Oğuzhan Koç’un yer aldığı ‘Özür Dilerim’ sineması Disney Plus’ta izleyiciyle buluştu. Sinema, bir kesim tarafından beğenilirken kimi Ünlü isimlerden ağır tenkit aldı. meşhur sunucu armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla ‘Özür Dilerim’ sineması için “Olacak üzere değil” tabirlerini kullandı.

Başrollerinde Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Gizem Karaca’nın olduğu ‘Özür Dilerim’ sineması Disney Plus aboneleriyle buluştu. Daha Evvel birçok projeyi kaleme Meydan Büyükaka’ın Aka Çaba harcanan sineması Özür Dilerim için armağan Çağlayan’dan dikkat çeken bir tenkit geldi.

İbrahim Büyükak

“ÇOK MAKÛS BİR FİLM”

Film, toplumsal medya kullanıcılarını ikiye bölerken armağan Çağlayan ‘Özür Dilerim’ için Twitter hesabından “Özür dilerim fakat Disney Plus’taki ‘Özür Dilerim’ Fazla Kötü bir sinema. Olacak üzere değil” biçiminde değerlendirmede bulundu.

Armağan Çağlayanın paylaşımı

ÖZÜR DİLERİM SİNEMASININ KONUSU NEDİR?

Bir deniz fenerinde bekçi olan Erkin, 30’lu yaşlarının ortasında yapayalnız yaşamaktadır. Kredi borçlarıyla uğraşan Erkin bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin mevt haberini alır. Apar topar huzurevine masraf lakin beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Dedesi torunundan vaktinde kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemenin Biricik tahlili özür dilemek olan Erkin, maceralı ve eğlenceli bir yola çıkar.25 Sinema’nın yapımcılığını üstlendiği, İbrahim Büyükak’ın yazıp, tıpkı vakitte direktör koltuğuna oturduğu sinemanın takımında Metin Coşkun, Müfit Kayacan, Mert Turak, Yeliz Kuvancı, Gümeç Alpay Aslan, Yonca Şahinbaş, Kerimcan Kamal ve Fatma Toptaş üzere isimler de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fenomen Parıltı Nahya ile Bakan Varank ortasında güldüren TOGG diyaloğu! Bay Kemal’e gönderme

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir