Müstakbel babaanne Arzu Sabancı arzusuna kavuşuyor! Torununun cinsiyeti belli oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düşen Nazlı Kayı’nın Hamile olduğu öğrenilmişti. Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı’nın bebeklerinin cinsiyeti belirli oldu.

Türkiye’nin en Varlıklı ailelerinden biri olan Sabancıların gelini Nazlı Kayı, toplumsal medyanın en Fazla konuşulan isimleri ortasında yer alıyor. 2021 yılının ekim ayında Hacı Sabancı ile Arzu – Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikah masasına oturan Kayı, haziran ayında Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle memnunluğunu herkesle paylaştı. 

Nazlı Kayı Sabancı ve Hacı Sabancı

Mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasının Örnek çiftleri ortasında gösterilen Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çiftinden müjdeli bir haber geldi. 4 aylık Hamile olduğu öğrenilen Nazlı Kayı, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla hoş haberi takipçileriyle paylaştı. Eşi Hacı Sabancı’nın karnını tuttuğu kareleri toplumsal medya hesabından yayınlanan Nazlı Kayı, fotoğrafın altında “3” ve kalp emojisi koydu. Memnunlukları gözlerine yansıyan çiftten Nazlı Kayı’nın hoşluğu görenleri kendine hayran bıraktı.

Hacı ve Nazlı Sabancı

3 erkek çocuk sahibi Dilek Sabancı’nın gönlünden kız torun geçtiği konuşulurken Nazlı Kayı’nın “Kız ya da erkek ayrım etmez, en değerlisi sağlıklı olması” dediği öğrenildi.

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti

Bebek haberinden sonra birinci Kez Etiler’de bir restoran çıkışında objektiflere yansıyan Kayı, manzara vermemek için uzun uğraşlar verdi. Gergin olduğu gözlerden kaçmayan Kayı’nın eşiyle birlikte araca yönelmemesi de dikkat çekti. 

Nazlı Kayı hamilelik haberi sonrası birinci Kez görüntülendi

BEBEĞİN CİNSİYETİ MUHAKKAK OLDU!

Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı çifti, kısa müddet sonra bebek beklediklerinin muştusunu vermişti. Sosyetik çift, şimdilerde anne-baba olmak için Geri sayım yapıyor. Bu haber Sabancı ailesinde de Sevinç yaratmıştı. Bilhassa müstakbel babaanne Dilek Sabancı, bir kız torun için dua ediyordu.

Arzu Sabancı’nın gönlünden geçen oldu.  Üç erkek annesi müstakbel babaanne Dilek Sabancı’nın ise gönlünden kız torun geçiriyordu.

Gönlüne nazaran bir gelin bulan Dilek Sabancı’nın İlah gönlüne nazaran vermiş. Doktorunun doğum için ağustosa gün verdiği Nazlı Sabancı’nın kızı olacakmış.

 

DAHA önce NELER OLDU?

Magazin dünyasının beğenilen çiftlerinden Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, geçtiğimiz Yıl Ekim ayında sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğün yapmaları beklenen Ünlü çift, Nazlı Kayı’nın babasının vefatı ve pandemi sebebiyle düğünü erteleme kararı almıştı. 

Türkiye’nin en Güçlü ailelerinden biri olan Sabancıların düğün yapma hayali tekrar gündeme geldi. sade bir nikah merasimiyle evlenen Hacı ve Nazlı Sabancı’nın 25 Haziran’da Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğün yapacağı öğrenildi.

Hacı ve Nazlı Sabancı çiftinin nikahından kareler

HACI SABANCI VE NAZLI SABANCI AYRILIYOR MU?

14 Şubat Sevgililer Günü’nde toplumsal medya hesabından sırf kendi fotoğraflarını paylaşan Nazlı Kayı’nın bu hareketi takipçileri tarafından “Hacı Sabancı ile ayrılıyorlar mı?” sorularını gündeme getirmişti. Nazlı Kayı hususa dair sessizliğini korurken saçlarını değiştirme kararı aldı. Uzun yıllardır sarı saçlarıyla Aka zevk toplayan Kayı, artık koyu renk kullanmak istediğini söyledi.

Nazlı Kayı Sabancı Instagram

Ayrılık haberlerinin üzerine Nazlı Kayı’nın saçlarında yenilik yapması “Depresyonda mı?” sorularını akıllara getirdi.

Nazlı ve Hacı Sabancı

10 KARATLIK YÜZÜĞÜYLE POZ VERDİ!

Geçtiğimiz günlerde meskeninde yılbaşı kutlaması için yakınlarıyla bir ortaya gelen Kayı, o güne ilişkin kareleri “2021’in nihayet günü” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı. Lüks marka merakı olduğu bilinen Nazlı Kayı’nın paylaşımında 10 karatlık yüzüğünü göstermeye çalışması takipçilerinin gözünden kaçmadı. 

Mavi elbisesi, dalgalı saçları ve devasa yüzüğüyle göz kamaştıran Kayı’nın fotoğrafları kısa müddette binlerce zevk ve yorum aldı.

ELEŞTİRİLERE AMAÇ OLDU!

Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile evlenerek Türkiye’nin en Varlıklı ailelerinden birine gelin olan Nazlı Kayı, geçtiğimiz günlerde bir mecmuanın çekimleri için kamera karşısına geçti. Her hareketiyle Hadise olan Kayı’nın toplumsal medya hesabından paylaştığı o kareler takipçileri tarafından tenkit yağmuruna tutuldu.

Mavi kot elbisesiyle sandalyede otururken çekildiği kareleri paylaşan Kayı’nın fotoğrafına takipçileri tarafından “Hacı… Koş tansiyon ilacımı getir bakışı”, “Bugün serum takılırken ben”, “İçim çekildi biraz ekmek koparın pozu” ve “Valla baygınlık geçirirken çekmişler sandım” gibi yorumlar geldi.

SAÇLARIYLA TOPLUMSAL MEDYANIN LİSANINA DÜŞMÜŞTÜ!

Geçtiğimiz aylarda Amel insanı Hacı Sabancı ile dünya konutuna giren Nazlı Kayı, verdiği davette 64 bin liralık Dior marka aksesuarıyla dikkatleri üzerine çekti. Lüks markalara olan düşkünlüğüyle bilinen Kayı, bu kere toplumsal medya kullanıcılarının lisanına düştü.

Verdiği davette kıymetli aksesuarlarıyla İlgi odağı haline gelen Kayı’nın saçları takipçilerinin gözünden kaçmadı. Nazlı Kayı’nın saçlarının yağlı olduğunu söyleyen takipçileri “O aksesuarlara, o bakımsız saçlar…”, “Bu zımpırtıya 64 bin lira vereceğine keşke saçına bakım yapsa..” ve “Bu kızın saçları neden daima yağlı?” gibi yorumlarda bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir