Mert Ramazan Demir ve Mert Yazıcıoğlu’nu karıştıran Demet Akalın tarafını seçti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 25, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Yalı Çapkını’nın başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir’in oyunculuğunu övmek isterken yanlış İsim kurbanı olmuştu. Mert Yazıcıoğlu’nu etiketleyen Ünlü müzikçi, tarafını seçti.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan müzikçi Demet Akalın, nihayet paylaşımıyla Hadise oldu. Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun başrolü paylaştığı “Yalı Çapkını” dizisinin sıkı bir takipçisi olan Ünlü müzikçi, geçtiğimiz günlerde yayımlanan sıra hakkında paylaşım yaptı. Twitter hesabından Mert Ramazan Demir’in dizideki oyunculuk performansını takdir etmek isteyen Akalın, Mertleri karıştırınca olanlar oldu.

Demet Akalın

“Sabahın körü saat farkı Mevcut ve ben açmış bu çocuğun mükemmel oyunculuğunu izliyorum vallahi helal” diyerek Mert Ramazan Demir’in fotoğrafını paylaşan Akalın, Demir yerine Ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu’nu etiketledi. Takipçilerin ihtarıyla durumu ayrım eden Akalın, apar topar paylaşımını silse de toplumsal medya kullanıcılarının lisanına düşmekten kurtulamadı. 

Demet Akalın paylaşımı

“BEN MERT RAMAZAN DEMİR’İ BEĞENİYORUM”

Uzun bir mühlet toplumsal medyada konuşulan olayın akabinde Etiler’de görüntülenen Akalın, konunun hatırlatılmasıyla “Ben Mert’leri karıştırmadım. Benim başarılı bulduğum Mert Ramazan Demir. fakat oburunun uzun yıllar kalacağını sanmıyorum” diyerek Farklı bir yorumda bulundu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Tekrar alkış topladı! Osmaniye’deki depremzedenin meskenini…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir