7 aylık hamile Aslı Enver’den karnı burnunda poz! Kızına vereceği isim…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 11, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. Bebeğinin cinsiyeti aşikâr olan 7 aylık Hamile olan hoş oyuncu nihayet halini paylaştı. İşte Ebeveyn olmaya hazırlanan Enver’in nihayet hali..

12 Kasım’da ikinci defa evlenen hoş oyuncu Aslı Enver, bir hafta içinde iki Aka Sevinç yaşadı. sade bir merasimle evlenen Enver’in bir kız bebek beklediği öğrenildi. Birinci Defa Ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşayan hoş oyuncu uzun Vakit sonra nihayet halini paylaştı. 

ASLI ENVER’DEN KARNI BURNUNDA POZ!

Karnını her fırsatta gizleyen Ünlü oyuncu Aslı Enver doğum gününe Özel bir paylaşımda bulunarak birinci defa karnını gösterdi. 

Aslı Enver

Enver yaptığı paylaşımda “Hayatımdaki her şey ve herkes için teşekkür ederim” sözleri yer verdi.

7 aylık Hamile olan Ünlü oyuncunun saçlarındaki beyazlar dikkatlerden kaçmadı. 

38 yaşındaki Enver’in bu kareleri toplumsal medya hesabından yayınladığı kareler Fazla beğenildi.

ASLI ENVER’DEN BEBEKLE İLGİLİ BİRİNCİ AÇIKLAMA!

Ünlü oyuncu bebeğini İngiltere’nin Londra kentinde doğurmaya yönelik çıkan haberlere nihayet noktayı koydu. 7 aylık Hamile olan Enver’in eşiyle Bir arada Londra’dan döndüğü sırada havaalanında görüntülendi. Kız bebek bekleyen Ünlü oyuncu bebekle ilgili sorulan soruları birinci Sefer cevapladı. Sevilen oyuncu bebeğini Türkiye’de doğurmak istediği ve ‘Londra’ya yalnızca gezmeye gittiğini açıkladı.

İlk Defa annelik heyecanı yaşayan Enver, ‘Doğum için tabip hangi metodu Müsait görürse o olacak. İnşallah olağan doğum olur’ dedi.

İSİM ŞİMDİ MUHAKKAK DEĞİL!

İsim konusunda şimdi karar vermediklerini söyleyen hoş oyuncu; “İsmi net değil. Artık bir İsim söylerim sonra Öbür bir şey koyarım… Birkaç İsim ortasında kararsızız. Süreç çok hoş gidiyor, heyecanlıyız. Aşerme durumum olmadı.” tabirlerini kullandı.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİ MUHAKKAK OLDU!

Ayaklıgazete’nin haberine nazaran; Aslı Enver’in bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

Aslı enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı

AŞERME Mevcut MI DİYE SORULMUŞTU

Enver, gazetecilerin “Hamilelik nasıl gidiyor? Bebeğin cinsiyeti muhakkak oldu mu? Aşerme durumları arttı mı?” sorularına, “Hamilelik hoş gidiyor. Her şey yolunda. Cinsiyeti belirli değil daha çocuğumuzun. Aşerme durumum olmadı, hoş geçiyor” karşılığını verdi.

Alınan bilgilere göre ünlü oyuncunun yakın etrafı de şimdiden bebek heyecanı ve telaşına giriş yapmış durumda.

aslı enver hamile

OYUNCULUĞA Ara VERDİ

Anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Enver’in, hamilelik sürecinde oyunculuk mesleğine Uzaklık verdiği öğrenildi. Enver, Hamile olduğunu öğrenince sıhhatini riske atmamak için anlaştığı sıra projesinden ayrılarak rekor tazminat ödemek zorunda kaldı.

REKOR TAZMİNAT

Enver, projeden çekildiği için argümana nazaran 15 bin dolar (280 Bin TL) tazminat ödediği öğrenildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir