saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Kızı

Kızı

Genel

Acun Ilıcalı turnayı gözünden vurdu! Ilıcalı 5. kez baba oluyor! Bebeğin cinsiyeti belli oldu

admin
0 12

Uzun vakittir Çağla Altunkaya ile birlikte olan Ünlü üretimci ve sunucu Acun Ilıcalı’nın 5.kez baba olacağı argüman edildi. 4 Tane kızı olan Ilıcalı’nın erkek bebeği olacağı öğrenildi.

Genel

Ümit Erdim’in kızı Ela ile karesi büyük beğeni topladı! “Ablasının kopyası”

admin
0 15

Seda Erdim ile Mesut süren evliliklerinden Ses ve Ela isminden iki kızı bulunan Ünlü oyuncu umut Erdim’in Ufak kızı ile toplumsal medya paylaşımı Aka İlgi gördü! Ufak Ela’yı görenler “Ablasının kopyası” yorumunu yaptı.

Genel

Gerçek ‘Wednesday’ Lisa Loring hayatını kaybetti

admin
0 19

Yepyeni Wednesday olarak bilinen Lisa Loring’den Kötü haber geldi. nüzul olan ve Ömür ünitesine bağlanan Loring’in hayatını kaybettiği öğrenildi. meşhur oyuncunun kızı Vanessa Foumberg, annesinin vefat haberini doğruladı.

Genel

Acun Ilıcalı’dan kızına duygusal mesaj! “Duygularımı kelimelere…”

admin
0 18

Ünlü üretimci Acun Ilıcalı ve kızı Banu Ilıcalı’nın doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla kutladı. Ilıcalı, birinci göz ağrım dediği kızı Banu’nun doğum günü Özel olarak hazırlattığı pasta ile sürpriz yaptı. İşte o paylaşım;

Genel

Müge Anlı’da 18 yaşındaki Hilal Baltacı’yı kaçıran 51 yaşındaki üfürükçüye gözaltı şoku!

admin
0 26

‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’in geçtiğimiz günlerde yayınlanan kısmına 18 yaşındaki kızının 51 yaşındaki üfürükçü olduğunu söyleyen bir adama kaçtığını öğrenen annenin feryadı damga vurmuştu. Genç kızı kandırarak ağına düşüren Süleyman Beyefendi, evvelki gün gözaltına alındı. Hilal Baltacı’nın Süleyman Beyefendi gözaltına alınırken ‘Bırakmam onu’ biçimindeki çırpınışlarını gören izleyenler şoke oldu.

Genel

Pınar Altuğ’dan kızı Su Atacan’a övgü dolu sözler!

admin
0 24

47 yaşındaki Pınar Altuğ’un, meslektaşı Yağmur Atacan ile evliliğinden olan kızı Su 13 yaşına bastı. bir programa katılan Pınar Altuğ kızına birbirinden hoş övgüler yağdırdı.