Tag

Kızı

Nursel Ergin’in kızına büyük sürpriz! Faslı turizmciden evlilik teklifi

‘Gelinim Mutfakta’nın sunucusu Nursel Ergin’in kızı Bengü Çınar’a, Fas tatili sırasında Ahmed Yassine Zakaria isimli Ünlü bir Arap turizmci talip oldu. İş beşerinin sürpriz evlilik teklifi şaşırttı.

Elvis Presley’nin kızı Lisa Marie Presley’nin 100 milyon dolarlık vasiyetindeki kriz çözüldü!

“Jailhouse Rock”, “Love Me”, “All Shook Up” ve “It’s Now or Never” üzere unutulmaz yapıtlarla müzik dünyasında fırtınalar estiren Elvis Presley’in Biricik çocuğu olan Lisa Marie Presley, 12 Ocak’ta geçirdiği kalp krizinin akabinde hayatını kaybederek herkesi Yasa boğmuştu. Rock n Roll’un yıldızının 100 milyon dolarlık servetinin Biricik varisi olan Lisa’nın vefatıyla aile ortasında miras hengamesinde sona gelindi.

Oyuncu Necip Memili kızıyla muhteşem bir gün geçirdi!

Fox TV’de yayımlanan Darmaduman’da rol Meydan Necip Memili, Bebek sokaklarında kızıyla görüntülendi. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden Ünlü oyuncu, “Kız çocuğu Öbür mıdır” sorusuna İçten bir Cevap verdi.

Demet Akalın milyonluk ev aldığı kızı Hira’yı paylaştı! O anlarda gözyaşlarına hakim olamadı

Geçtiğimiz günlerde 2. Sayfa programına konuk olan Demet Akalın, kızı Hira Kurt’a doğum gününde servet kıymetinde bir Armağan aldığını açıklamıştı. 9 yaşındaki kızı için Bodrum’da mesken satın Meydan Ünlü müzikçi, nihayet paylaşımında gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Selçuk Bayraktar’dan takdir toplayan paylaşım: BayraktarTB3 milletimizle buluşmaya hazır!

Baykar Yönetim Şurası Lideri Selçuk Bayraktar’ın TCG-Anadolu paylaşımı toplumsal medyada Aka zevk topladı. Bayraktar, KIZILELMA ve BayraktarTB3’ün milletimiz hizmet için Amade olduğunu belirtti. Bayraktar’ın eşi Sümeyye Erdoğan ve kızıyla olan fotoğrafı ağır İlgi gördü.

Bu kadarı da pes dedirtti! Tolga Çevik’in kızı ile benzerliği hayrete düşürdü

Ünlü komedyen Tolga Çevik, kızı ile Bir arada Özür Dilerim sinemasının galasına katıldı. Tuna Çevik’in babasına olan benzerliği ise herkesi hayrete düşürdü. Kısa müddette toplumsal medyada yer Meydan fotoğraf karesi benzerlikleriyle pes dedirtti.

Uraz Kaygılaroğlu’ndan takipçisinin o yorumuna cevap! Kızıyla fotoğrafını paylaşan…

2014 yılında meslektaşı Melis İşiten ile dünya konutuna giren Uraz Kaygılaroğlu bu evliliklerinden dünyaya gelen 6 yaşındaki kızları Ada ile çekildikleri fotoğrafı toplumsal medya hesabından paylaştı. Kaygılaroğlu’nun o paylaşımına zevk ve yorum yağarken oyuncunun takipçisinin yorumuna verdiği karşılık dikkat çekti.

İbrahim Tatlıses ve eski eşi Ayşegül Yıldız kızlarının doğum gününü kutladı!

İbrahim Tatlıses, eski eşi Ayşegül Yıldız’dan olan kızı Elif Ada’nın doğum gününü toplumsal medyadan kutladı. Ayşegül Yıldız ise meskeninde sade bir konseptle kızı Elif Ada’nın doğum gününü kutladı.

Acun Ilıcalı turnayı gözünden vurdu! Ilıcalı 5. kez baba oluyor! Bebeğin cinsiyeti belli oldu

Uzun vakittir Çağla Altunkaya ile birlikte olan Ünlü üretimci ve sunucu Acun Ilıcalı’nın 5.kez baba olacağı argüman edildi. 4 Tane kızı olan Ilıcalı’nın erkek bebeği olacağı öğrenildi.

Ümit Erdim’in kızı Ela ile karesi büyük beğeni topladı! “Ablasının kopyası”

Seda Erdim ile Mesut süren evliliklerinden Ses ve Ela isminden iki kızı bulunan Ünlü oyuncu umut Erdim’in Ufak kızı ile toplumsal medya paylaşımı Aka İlgi gördü! Ufak Ela’yı görenler “Ablasının kopyası” yorumunu yaptı.