İbrahim Tatlıses ve eski eşi Ayşegül Yıldız kızlarının doğum gününü kutladı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

İbrahim Tatlıses, eski eşi Ayşegül Yıldız’dan olan kızı Elif Ada’nın doğum gününü toplumsal medyadan kutladı. Ayşegül Yıldız ise meskeninde sade bir konseptle kızı Elif Ada’nın doğum gününü kutladı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’le 2011 yılında dünya meskenine giren Ayşegül Yıldız, 2013 yılında yolları ayırdı. Çiftin Elif Ada ismini verdikleri bir kız çocukları bulunuyordu.  Geçtiğimiz günlerde Ayşegül Yıldız, kızı Elif Ada’nın doğum günü kutlamasından fotoğraf karelerini toplumsal medya hesabından paylaştı. İbrahim Tatlıses ise toplumsal medya hesabı üzerinden kızı Elif Ada’nın fotoğrafının üzerine yazma yazarak doğum günün kutladı. 

İbrahim Tatlıses

“ALTIN UFAĞIM YENİ YAŞIN çok HOŞ GEÇSİN”

Ünlü türkücü toplumsal medya hesabından kızının fotoğrafını paylaşarak şu notu düştü: “Ailemizin en küçüğü elif Ada’m da büyüyor. Rabbim bütün çocuklarımıza sağlıklı uzun ömürler versin. Altın ufağım Fazla Mesut Fazla hoş geçsin yeni yaşın. Âlâ ki varsın kızım. Seni Fazla seviyoruz.”

“BOYU BOYUMA HUYU HUYUMA DENK”

Kızı için konutta sade bir doğum günü kutlaması düzenleyen Ayşegül Yıldız, çekildiği fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden yayınlayarak şu notu düştü:
“Çiçeğim… Bir ıslak daha aldın hayattan, dolu dolu 10 yılımız geride kaldı. Yesyeni bir yaşa adım atarken, dilerim yüzün üzere, o pırıl pırıl kalbin üzere, yeni yaşında, bir ömür tertemiz, memnunlukla ve sıhhatle geçsin. Sanırım her Ebeveyn üzere dünyanın en şanslı annesiyim. Ne kadar şükretsem az. Hayatıma kattığın onca hoşluk, bana öğrettiğin binlerce şey için sana Fazla teşekkür ederim. Hayatıma memnunluk, memnunluk kattın. Âlâ ki doğdun ve yeterli ki varsın. Seni Fazla seviyorum bebeğim. Annesinin kuzusu. Uzunluğu boyuma huyu huyuma denk. çok sevin çocuklarınızı, küçük tefek şeyler için kırmayın kalplerini. çok deneyimsiz, Fazla masumlar…. zelzele hepimizin kalbinde derin yaralar açtı. O yüzden daha sıkı sarılın sevdiklerinize ve evlatlarınıza. Düzgün ki varlar.”

İbrahim Tatlıses

İLGİNZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Esra Dermancıoğlu’ndan “Gelin maaşı” göndermesi! “Ben de istiyorum gelin maaşı…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir