Uraz Kaygılaroğlu’ndan takipçisinin o yorumuna cevap! Kızıyla fotoğrafını paylaşan…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

2014 yılında meslektaşı Melis İşiten ile dünya meskenine giren Uraz Kaygılaroğlu bu evliliklerinden dünyaya gelen 6 yaşındaki kızları Ada ile çekildikleri fotoğrafı toplumsal medya hesabından paylaştı. Kaygılaroğlu’nun o paylaşımına zevk ve yorum yağarken oyuncunun takipçisinin yorumuna verdiği yanıt dikkat çekti.

Üç Kuruş, Pis Yedili, Baba Candır, Yedi Hoş Adam, Ege’nin Hamsisi, Klavye Delikanlıları üzere tanınan üretimlerde yer alan Uraz Kaygılaroğlu‘nun kızı ile paylaşımı Aka İlgi gördü. Bilhassa bir Devre verdiği kilolarla gündeme gelen başarılı oyuncu 2014 yılında kendisi üzere oyuncu olan Melis İşiten ile nikah masasına oturmuştu. 2017 yılında kızları Ada‘yı kucaklarına Meydan çift, 2019 yılında ise herkesi şaşırtarak ayrılık kararı almışlardı. Sonrasında kızları için dostluklarını devam ettiren çift magazin dünyasının Örnek Ebeveyn babaları olarak da gösterilmişti. Kızı ile sık sık Vakit geçiren Uraz Kaygılaroğlu’nun 6 yaşındaki kızı Ada ile olan yeni paylaşımı ise kullanıcılardan zevk ve yorum topladı.

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten

KIZIYLA FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Yer aldığı projelerdeki başarılı oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken Uraz Kaygılaroğlu’nun Özel hayatı da Aka ilgiyle takip ediliyor. Toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde kızı ile olan fotoğrafını paylaştı. Kaygılaroğlu’nun bu paylaşımına kullanıcılardan zevk ve yorum yağdı.

Uraz Kaygılaroğlu ve kızı Ada

TAKİPÇİSİNİN YORUMUNA karşılık VERDİ

Takipçilerinden gelen “Güzel adam, hoş baba”, “Maşallah size”, “Bu tatlılık latife mı?”, “Sen harika bir babasın UrazKa” yorumlarına karşılık veren Ünlü oyuncu o yorumlara “Öyleyim valla” yorumuyla karşılık verdi.

Uraz Kaygılaroğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hülya Avşar’dan tenis show! “Bu hoş havayı kaçıramazdım”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir