Survivor’da gergin anlar! Acun Ilıcalı ilk defa yarışmacıyı diskalifiye etti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 10, 2023 Yorum Yok

TV8’de ekrana getirilen Survivor 2023’ün bu akşam yayınlanacak olan yeni kısım fragmanında Acun Ilıcalı’nın kuruldaki gergin halleri gündem oldu. “Bugün yaşadığımız Hadise bana nazaran Survivor’da Fazla Ender görebileceğimiz bir olay.” demesi üzerine Tüm odaklar Survivor’un yayınlanacak kısmına çevrildi.

Tv8 ekranlarında Aka bir ilgiyle takip edilen Survivor bu akşam yayınlanacak olan 65. kısım fragmanıyla merak konusu oldu. Acın Ilıcalı’nın konuştuğu kısma yer verilen fragmanda bir yarışmacıya Misli kelamlar söyleyerek diskalifiye etmesi toplumsal medyanın gündemine düştü.

“SURVİVOR’DA çok AZ YAŞADIĞIMIZ BİR OLAY”

Survivor’un yeni kısım fragmanında konuşan Acun Ilıcalı, bir yarışmacıyı maksat alarak konuştuğu kelamlar gündem oldu. Ilıcalı, “Hayretler içerisindeyim. Bunu yapanı görmedim biliyor musunuz? Bugün yaşadığımız Hadise bana nazaran Survivor’da Fazla çok Az görebileceğimiz bir olay. bencil olmamak zorundasın, kendini düşünemezsin. Sen öbürleri için bir şey yapan biri misin genelde nasıl birisisindir? Ben kendime ders vermeyi kaçırmışım. Bu geride bir meşalen Mevcut ya, onu almana da gerek yok. çok teşekkür ediyoruz. Survivor’a renk kattın. Artık arkadaşlarınla vedalaşmadan ayrılabilirsin” demesi üzerine hangi yarışmacı olduğu merak konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Aydilge o bildiriye bu türlü yanıt verdi! “O benim eşim”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir