Zeynep Beşerler’den kötü haber!10 yıllık evlilik bitiyor mu?Zeynep Beşerler ve Emir İçgören…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 10, 2023 Yorum Yok

2013 yılında Amel insanı Buyruk İçgören ile dünya meskenine giren Ünlü oyuncu Zeyneğ Beşerler’den Üzücü haber geldi. Çiftin evlilikleri üzerinde kara bulutlar mı dolaşıyor? 10 yıllık evlilik bitiyor mu? Zeynep Beşerler ve Buyruk İçgören’den boşanma kararı geldi.

Bir vakitlerin en Fazla aranılan isimlerinden biri olan, Ihlamurlar Altında, Aşk ve Ceza, arka Sokaklar gibi başarılı üretimlerde yer Meydan Ünlü oyuncu Zeynep Beşerler‘in 10 yıllık evliliğinde kriz çıktı. meşhur oyuncu 2013 yılında Amel insanı Buyruk İçgören ile dünya konutuna girerek ekranlara Mesafe vermiş eşi ve 2016 yılında dünyaya gelen oğulları Kerem ile gözlerden uzak, sessiz, sakin mütevazi bir Ömür sürdürüyordu. Çiftin 10 yıl süren bu mutluluklarına gölge düştüğü öğrenildi. Savlara nazaran çift boşanma kararı alarak 10 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı.

Zeynep Beşerler ve Buyruk İçgören

10 YILLIK EVLİLİK BİTİYOR MU?

Özellikle nihayet periyotlarda yüzündeki değişiklikler ile de dikkat çeken Zeynep Beşerler‘den hayranlarını üzen Kötü haber geldi. Posta‘da yer Meydan habere nazaran Zeynep Beşerler ve 2013 yılında hayatını birleştirdiği Amel insanı Buyruk İçgören, 10 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. İçgören’in geçen hafta Etiler Çamlık’ta bekar hayatı yaşayacağı bir daire kiraladığı da öğrenildi.

Zeynep Beşerler ve Buyruk İçgören boşanıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aydilge o iletiye bu türlü karşılık verdi! “O benim eşim”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir