Fadik Sevin Atasoy’un annesi ile paylaşımı büyük ilgi gördü! Atasoy annesi Emel Göksu ile…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 10, 2023 Yorum Yok

Kardeşlerim dizisinin yıldızı Ünlü oyuncu Fadik Sevin Atasoy’un kendisi üzere oyuncu olan annesi Emel Göksu ile paylaşımına zevk yağdı.

Bizim Meskenin Halleri, Aylak Aşıklar, Dudaktan Kalbe, Sev Kardeşim, Avrupa Yakası ve Kısmet dizilerinde rol Meydan şimdilerde ise ATV‘de yayınlanan Kardeşlerim dizisindeki Şengül karakteriyle Aka zevk kazanan 47 yaşındaki Fadik Sevin Atasoy, instagramı etkin olarak kullanan isimler ortasında yer alıyor. Paylaşımları Aka ilgiyle takip edilen Atasoy’un nihayet paylaşımı da Aka zevk topladı. meşhur oyuncunun kendisi üzere oyuncu olan annesi Emel Göksu ile yaptığı paylaşım ağır İlgi gördü.

Fadik Sevin Atasoy

ANNESİYLE PAYLAŞIMINA BEĞENİ VE YORUM YAĞDI!

Fadik Sevinç Atasoy annesi Emel Göksu ile olan fotoğrafını “Repo candır Ebeveyn canandır… Annem” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı. Atasoy’un annesinin “Bizim Konutun Halleri, İsmini Kalbime Yazdım, Kocamın Ailesi, Ah Be İstanbul” ve nihayet olarak yer aldığı “Aile” dizisindeki ehil oyuncu Emel Göksu olduğunu görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Atasoy’un paylaşımına kullanıcılardan “Annesi olduğunu bilmiyordum yeni dizide gördüm ve Sengülün ıslak almış hali demiştim şaşırdım şuan”, “Ana kız ne güzelsiniz”, “Ay siz Ebeveyn kız mısınız, ben şok. İkinizi de Fazla seviyorum” yorumları geldi.

Fadik Sevin Atasoy ve annesi Emel Göksu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir