Selçuk Bayraktar’dan takdir toplayan paylaşım: BayraktarTB3 milletimizle buluşmaya hazır!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Baykar Yönetim Konseyi Lideri Selçuk Bayraktar’ın TCG-Anadolu paylaşımı toplumsal medyada Aka zevk topladı. Bayraktar, KIZILELMA ve BayraktarTB3’ün milletimiz hizmet için Amade olduğunu belirtti. Bayraktar’ın eşi Sümeyye Erdoğan ve kızıyla olan fotoğrafı ağır İlgi gördü.

Türkiye’nin en Aka askeri gemisi TCG Anadolu, İstanbul Tuzla’daki Sedef Tersanesi’nde düzenlenen merasimle donanmanın hizmetine girdi. Dünyanın birinci silahlı insansız hava aracı (SİHA) gemisi TCG Anadolu, 17-23 Nisan 2023 tarihleri ortasında İstanbul’da vatandaşın ziyaretine açılıyor. Baykar Yönetim Konseyi Lideri S/İHA mimar Selçuk Bayraktar, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla bunun muştusunu verdi.

Selçuk Bayraktar ve kızı

“MİLLETİMİZLE BULUŞMAYA HAZIRLADIK”

Twitter hesabından eşi Sümeyye Erdoğan ve kızıyla olduğu karelere yer verdi Selçuk Bayaktar, TCG-Anadolu’nun güvertesinde, İnsansız Cenk Uçağı Bayraktar Kızılelma ve Bayraktar TB3’ü milletimizle buluşmaya hazırlandığını belirtti.

Selçuk Bayraktar: Milletimizle buluşmaya hazırladık

Bayraktar paylaşımında, ”Ayasofya’nın kapısında birinci nöbetinde; Sultan Ahmet’e,
Süleymaniye’ye, Topkapı Sarayı’na ve Galata Kulesi’ne selam duran ülkemizin birinci uçak/siha gemisi TCG-Anadolu’nun güvertesinde; Bayraktar KIZILELMA ve BayraktarTB3’ü Milletimizle buluşmaya hazırladık.”
tabirlerine yer verdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir