Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci’nin doğum gününü böyle kutladı! Boşanacakları iddia edilen çift

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde haklarında boşanma tezleri çıkan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden yeni paylaşımlar geldi. Bülent Şakrak yeni yaşını kutlayan eşinin doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla işte bu türlü kutladı.

2015 yılında nikah masasına oturan ve bu evliliklerinden bir çocukları bulunan Ünlü oyuncular Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak evliliklerini bitirecekleri savıyla sık sık gündeme geliyordu. İkilin nihayet vakitlerde bir ortada görüntülenmemesi çiftin boşanacakları istikametinde tezlerin ortaya atılmasına Sebep olurken, Ceyda Düvenci geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabından paylaştığı bir görüntü ile haklarında çıkan iddiaları “Hiçbir Sıkıntı yok” diyerek yalanlamıştı. Çift Düvenci’nin doğum gününde art arda yaptıkları paylaşımlarla adeta Hasım çatlattı.

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci

“SENİ HİÇ BIRAKMAYACAĞIM…”

Ortay atılan bütün bu savların akabinde Şakrak, 46 yaşına giren Ceyda Düvenci2nin doğum günü duygusal bir not düşerek toplumsal medya hesabından paylaştı. Şakrak eşi ile 2014 yılında çekildikleri bir kare paylaşarak şu notu düştü:

“Fotoğraf 2014 ve kutladığımız birinci doğum günün. Ortadan 9 Yıl geçti, Melisa büyüdü, Ali doğdu, Ömür aktı envai çeşit şey yaşandı, gezildi, dolaşıldı, çalışıldı, çabalandı, ıslak alındı lakin yaşlanılmadı falan… Bu süreçte senin hayata tutunma biçimin, inadın, anneliğin ve uğraşın hiç değişmedi. Bu nedenle konuttaki ben ve Tümce canlının (kediler, köpekler, fareler, çocuklar) sana olan hayranlığı da hiç bitmedi.

Yeni yaşının da sana daha evvelkiler üzere baht, bolluk ve çokça huzur getirmesini diliyorum ve seni hakikaten Fazla seviyorum. Cemal Süreyya’nın dediği üzere; ‘Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin, arkadaşınım. Biri bitse biri kalır… Seni hiç bırakmayacağım.’ Güzel ki doğdun çocuklarımın annesi.”

Bülent Şakrak paylaşımı

EŞİNİN PAYLAŞIMINA KARŞILIK VERDİ

Eşinin bu duygusal paylaşımına karşılık olarak paylaşımda bulunan Ceyda Düvenci, eşinin paylaşımını yine paylaşarak “Her yaşanan ayrıntıya ‘iyi ki’ diyebiliyorsak günün sonunda Sevinç gözyaşları dökülür gözlerimden… Seni seviyorum be adam” notunu düştü.

Ceyda Düvenci paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arda düstur ve Şebnem Schaefer yıllar sonra bir ortaya geldi! Schaefer, eski partneri hakkında…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir