Nursel Ergin’in kızına büyük sürpriz! Faslı turizmciden evlilik teklifi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 18, 2023 Yorum Yok

‘Gelinim Mutfakta’nın sunucusu Nursel Ergin’in kızı Bengü Çınar’a, Fas tatili sırasında Ahmed Yassine Zakaria isimli Ünlü bir Arap turizmci talip oldu. İş beşerinin sürpriz evlilik teklifi şaşırttı.

Sunucu Nursel Ergin, geçtiğimiz günlerde 25 yaşındaki kızı Bengü Çınar ile Bir arada Fas’a seyahate gitti. Fas’ın Ünlü Agafay Çölü’nde safariye çıktıkları sırada tipi düzenleyen şirketinin sahibi, Ünlü sunucunun kızı Bengü’ye evlenme Teklif etti.

DÜĞÜN İKRAMI 40 Lama VE HAVUZLU VİLLA!

Ahmed Yassine Zakaria isimli Amel beşerinin, Bengü ile evlenmesi durumunda ülkenin adetleri gereği Nursel Ergin’e 40 Lama İkram vermeyi taahhüt ettiği öğrenildi. Bunun yanında Bengü’ye bir de havuzlu villa almayı vaadeden Amel beşerinin bu teklifi ise sonuçsuz kaldı.

“ŞAKA SANDIK HALBUKİ çok CİDDİYMİŞ”

Konu hakkında İzah yapan Nursel Ergin, “Biz Evvel yaşananları latife sandık. Lakin beyefendi oysa Fazla ciddiymiş. Kızım Şayet kabul etseydi beş gün içinde düğün hazırlıklarına başlanacaktı. Armağan olarak da 40 Lama Teklif etti. Zati benim kızımın bu türlü bir teklifi şu Lahza kabul etmesi Muhtemel değil zira işine odaklanmış durumda. Güzeli olsun” dedi.

“PARA DEĞİL AŞK DAHA ÖNEMLİ”

Bengü Çınar ise “Bir bayan Evvel kendi ayaklarının üzerinde durmalı. Benim için her Vakit Nakit değil aşk daha kıymetli. Şu Lahza esasen gündemimde evlilik yok. İşime ve kendi ayaklarımın üzerinde durmaya odaklanmış haldeyim” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir