Sahneden düşüp hastanelik olmuştu! 62 yaşındaki Kibariye’den beklenen paylaşım

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 18, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Kibariye sahne aldığı sırada şanssız bir Hadise yaşadı. Mersin’de konser veren Ünlü müzikçi sahneden düştü. meşhur sanatçı günler sonra toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Sahneye çıkmak isteyen bir kişiyi engellemeye çalışan Emniyet görevlisinin Misli bir halde çarptığı Kibariye istikrarını kaybetti. meşhur müzikçi darbenin şiddetiyle yaklaşık 2 metre yükseklikteki sahneden aşağı düştü.

Yaralanan Kibariye Evvel yakın bir Özel hastaneye akabinde da Mersin kent Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Öte yandan Kibariye’nin düşme anları cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kibariye’nin sahneden düştüğü o anlar:

KİBARİYE BİRİNCİ Kez KONUŞTU:

Çok Aka bir dehşet yaşadığını belirten sanatçı kelamlarına şöyle devam etti:

“Mersin halkı Fazla sıcak ve samimi. Kamu konserlerinde bu türlü riskler her Vakit oluyor. Ben de şanssız bir Hadise yaşadım. Bir gece ağır bakımda kaldım. Şu Lahza sıhhatim uygun. Sevenlerim dualarını Noksan etmesin. En kısa müddette konserlerime kaldığım yerden devam edeceğim. Bu ortada Cumhurbaşkanımız, Maliye Bakanımız ve sıhhat Bakanımız bana geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Onlara da bu İlgi ve alakalarından Dolayı Fazla teşekkür ederim.”

İLK PAYLAŞIM GELDİ

Yaralanan Kibariye Evvel yakın bir Özel hastaneye akabinde da Mersin kent Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 2 gece müşahede altında tutulan Kibariye, günler sonra Instagram’dan paylaşım yaptı.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir