Ümit Erdim’in kızı Ela ile karesi büyük beğeni topladı! “Ablasının kopyası”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 06, 2023 Yorum Yok

Seda Erdim ile Mesut süren evliliklerinden Ses ve Ela isminden iki kızı bulunan Ünlü oyuncu umut Erdim’in Ufak kızı ile toplumsal medya paylaşımı Aka İlgi gördü! Ufak Ela’yı görenler “Ablasının kopyası” yorumunu yaptı.

Bir vakitlerin sevilen dizisi Selena‘daki Zülfikar rolüyle hafızalara kazınan Ünlü oyuncu Ümit Erdim, 2017 yılında Seda Erdim ile nikah masasına oturmuştu. nihayet olarak Suvivor‘ın 2023 dönemine katılan ve birinci haftadan elenen İsim olan Erdim’in toplumsal medya paylaşımları Aka İlgi görüyor. Bir Devre verdiği kilolar ile gündem olan oyuncu, toplumsal medya hesabından kızları Ses ve Ela ile yaptığı paylaşımlarla da Vakit vakit gündeme geliyor. Erdim’in Ufak kızı Ela ile yaptığı paylaşım da Aka İlgi gördü.

Ümit Erdim

“ABLASININ KOPYASI”

2018 yılında Aka kızları Ses‘i kucaklarına Meydan umut Erdim ve Seda Erdim çifti, 2022 yılında kızları Ela‘yı da kucaklarına alarak ikinci Defa Ebeveyn baba olma memnunluğunu tatmıştı. umut Erdim Mesut haberi toplumsal medya hesabından yaptığı “Allah Tüm yavrularımıza sıhhat sıhhat versin, bahtları Aleni olsun. Ela Hanım biraz Evvel ortamıza katıldı.” paylaşımıyla duyurmuştu. Erdim’in 6 aylık olan kızları Ela ile yaptığı yeni paylaşım da toplumsal medyada Aka zevk topladı. Erdim’in paylaşımını gören kullanıcılar Ela için “Ablasının kopyası” yorumunu yaptılar.

Ümit Erdim kızı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızılcık Şerbeti’nde akıllara ziyan alkollü kolonya sahnesi! Alkollü mü olur alkolsüz mü? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir