Emine Erdoğan’ın Berat Kandili mesajı! “Milletimizin dirliğini daim etsin”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 06, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutsal Berat Kandil’ini kutladı. Erdoğan paylaşımında “Milletimizin dirliğini daim etsin” sözlerini kullanarak beraberlik iletisi verdi.

Müslümanlar için en kutsal sayılan günlerden biri olan Berat Kandili bu yıl, kutsal üç ayların ikinci ayı olarak bilinen Şaban ayı içerisinde 6 Mart Pazartesi gününde idrak edilecek. Aziz Allah’ın ilahi rahmetinin bol bol indiği, rızık ve şifa kapılarının sonuna kadar Aleni olduğu bu gecede Müslümanlar bu geceyi bol bol ibadet ve zikir ile geçirmeye çalışıyor. Herkesin birbirinin kandilini kutladığı bu Özel gün için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın eşi Emine Erdoğan da bir ileti yayınlandı.

Emine Erdoğan

“MİLLETİMİZİN DİRLİĞİNİ DAİM ETSİN”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Rabb’imizin Ebedi rahmetini bahşettiği Berat Gecesi’nde darda olan kalplerimizin şifa bulmasını, birlik içinde Ramazan-ı Şerif’e kavuşmayı diliyorum. Bu kutlu gecenin kudreti, sevgi ve kardeşlikle birbirine tutunan milletimizin dirliğini daim etsin.” tabirlerini kullanarak kandil iletisini yayınladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızılcık Şerbeti’nde akıllara ziyan alkollü kolonya sahnesi! Alkollü mü olur alkolsüz mü?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir