Demet Akalın milyonluk ev aldığı kızı Hira’yı paylaştı! O anlarda gözyaşlarına hakim olamadı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 30, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde 2. Sayfa programına konuk olan Demet Akalın, kızı Hira Kurt’a doğum gününde servet bedelinde bir Armağan aldığını açıklamıştı. 9 yaşındaki kızı için Bodrum’da konut satın Meydan Ünlü müzikçi, nihayet paylaşımında gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Son devirlerde yaptığı Farklı açıklamalar ve toplumsal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde kızı Hira’nın ıslak günü için servet bedelinde bir İkram aldığını açıklamıştı. 9 yaşındaki kızına Bodrum’da mesken aldığını söyleyen Akalın, nihayet olarak kızıyla toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Demet Akalın

Hira’nın 23 Nisan şovlarındaki karelerini toplumsal medya hesabından yayınlayan Ünlü müzikçi, kızının o halleri karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Demet Akalın toplumsal medya hesabından kızını paylaştı

Hira’nın sahnedeki performansını paylaşan Akalın, “Yo ağlamıyoruz!” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın toplumsal medya hesabından kızını paylaştı

DAHA önce NE OLDU?

Ünlü müzikçi Demet Akalın, geçtiğimiz gün 2. Sayfa programına konuk oldu. Hem Uğraş hayatı hem de Özel yaşantısı hakkında merak edilenleri anlatan Ünlü müzikçi, yakın vakitte yeni bir yatırım yaptığını söyledi. 2014 yılında kızı Hira’nın doğumuyla annelik sevinci yaşayan Akalın, 9 yaşındaki kızı için kesenin ağzını açtı. Doğum gününde Hira’ya sürpriz yaptığını lisana getiren Ünlü müzikçi, “Hira’ya Bodrum’dan Ufak bir konut aldım. 2 ay Evvel doğum gününde aldım. Konukları falan orada ağırlayacağız. Ufak bir konut, yatırımlık.” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

O akıma nihayet noktayı koydular! Toplumsal medya bu çifti konuşuyor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir