Türkiye’nin Ramazan ekranı Kanal 7’de yaşanacak!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 22, 2023 Yorum Yok

On bir ayın sultanı Ramazan bütün coşkusuyla Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Müslümanların Aka bir heyecanla beklediği kutsal Ramazan ayının coşkusu Kanal 7 ekranlarından izleyiciye aktarılacak.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ramazan ayının vazgeçilmez programları Necmettin Nursaçan’la İftar Saati ve Mustafa Karataş’la Sahur Vakti, Ramazan sevincini izleyicisiyle Birlikte yaşayacak.

KALPLER İFTAR SAATİ İLE HUZUR BULACAK

İslam dünyasının Aka bir heyecanla beklediği kutsal Ramazan’ın coşkusu Kanal 7’den ekrana yansıyacak. Emekli Diyanet İşleri reis Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla İftar Saati, Ramazan ayı boyunca her gün 18:50’de canlı yayınla konutlara konuk olacak.

Ramazan ayının manevi hazzı Sahur Vakti’nde hayat buluyor.

Ekranların sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetleriyle Sahur Vakti, Ramazan ayının maneviyatını ekrandan izleyiciye ulaştıracak. Sahur Vakti her gece 02:30’da izleyicilerinin oruç heyecanına eşlik edecek.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri de Ramazan ayı boyunca konutlara konuk olacak.

Nana ve Yaman’ın macera dolu aşkı Emanet Ramazan ayı boyunca hafta içi her akşam 21.30’da izleyici karşısına çıkacak. Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın hikayesi Esaret hafta içi her akşam 20.00’de izleyicisi ile buluşacak.

Hayalleri ve ailesinin geleceği ortasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir nihayet vermek isteyen Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri hafta içi her gün 16.30’da yayınlanacak. Çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve Güçlü bir ailenin Biricik veliahdı Tarık’ın bir kurşunla değişen hayatı Fedakar ile hafta sonu 20.00 ‘da izleyici karşısına çıkacak. Yıllardır milyonlarca kişinin kalbine taht kuran Hz. Yusuf dizisi de her gün Ramazan ayında Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

Kanal 7’nin sevilen programları da Ramazan ayı boyunca Hız kesmeden izleyicisini ekrana kilitlemeye devam edecek.

Yasin Esirgenç, Dünyanın Tadı ile Anadolu mutfağının iftar lezzetlerini izleyicisine aktarırken, hasret Tunca Dünyayı Geziyorum ile Ramazan’a Özel imgelerle konutlara konuk olacak. Anadolu beşerinin samimiyetini ekrana taşıyan Gündüz Gece ve Bahar Kapıda programları Kanal 7’de izleyici karşısına çıkacak. İzleyicinin Ömür kalitesi ise Dr. Feridun Kunak’la Konutlarınıza sıhhat ile yükselecek.

Dünyayı Geziyorum Ramazan ayında da Dünyayı Gezmeye devam ediyor…

Yıllardır yaptığı programlarla dünyayı izleyicisinin ayağına getiren hasret Tunca Dünyayı Geziyorum’la Ramazan’da da eşsiz yerlerden imajları her Pazar saat 17.00’de Kanal 7 ekranlarına taşıyacak.

Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetler Dünyanın Tadı’nda…

İftar sofralarını taçlandıracak Fazla Özel tarifler Yasin Esirgenç’in sunumuyla Dünyanın Tadı ile ekrana taşınacak. Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri her Cumartesi 17.00’de izleyicisiyle buluşacak.

Anadolu’dan Ramazan sevinci Gündüz Gece’de…

Ekranların sempatik ismi Kürşat, Ramazan’da da Anadolu’yu karış karış gezecek. Türkiye’nin farklı bölgelerinden farklı kültürleri gözlemleyen Kürşat, Anadolu’da yıllardır süregelen Ramazan geleneklerini her Cumartesi 11:30’da Gündüz Gece ile izleyicisine sunacak.

Sağlıklı bir Ramazan için yapılacaklar Dr. Feridun Kunak’la Konutlarınıza Sağlık’ta…

Verdiği sıhhat dolu bilgilerle izleyicisinin Ömür kalitesini arttıran Dr. Feridun Kunak, Dr. Feridun Kunak’la Konutlarınıza sıhhat ile sağlıklı bir Ramazan için ipuçlarını ekrana getirecek. Dr. Feridun Kunak’la Meskenlerinize sıhhat her Cumartesi 13:00’da Kanal 7’de olacak.

Anadolu’nun kapısı Bahar Kapıda ile açılıyor…

Kanal 7 ekranlarının sevilen yüzü Bahar Gelir, Ramazan’da da Bahar Kapıda ile Türkiye’yi gezmeye devam edecek. Gittiği yerlerde kah güldüren kah duygulandıran Bahar Gelir, Anadolu’da Ramazan atmosferini hafta sonu 23.15’te izleyicisinin beğenisine sunacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir