Tag

Deprem

Depremzedelere hakaretler savuran kitleye Suavi’den uyarı niteliğinde cevap!

Usta sanatçı Suavi 14 mayıs seçimlerinde zelzele bölgesinde kendi iradelerini kullanarak oy veren depremzedelerin oy tercihleri üzerinden yapılan kirli algıya sitem etti.

Begüm Polat: Siz yardım yaptınız diye kimse istediğiniz yer oy veremez!

Sarsıntı bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy gelmesinin akabinde kimi Ünlü isimlerin de ortalarında bulunduğu muhalif kesim, depremzedelere hakaret ve tehdit içerikli paylaşımlar yaptı. Tiktok fenomeni ve müzikçi Begüm Polat, mevzuya ait toplumsal medya hesabından görüntülü İzah yaptı. Polat, “Yardım yaptığınız insanların kanılarını satın alamazsınız” dedi.

Hakan Ural’dan depremzedelere hakaret eden zihniyete yanıt geldi: Aşağılıksınız!

14 Mayıs seçim günü zelzele bölgesinden en Çok oyun iktidara gelmesi muhalif kısımdan kimi isimleri sıkıntıdan çıkardı. Yenilgiyi kabullenemeyen güruhtan birtakım isimler depremzedelere karşı hakaret içerikli iletiler yayımladı. meşhur oyuncu ve sunucu Hakan Ural da bu nahoş davranışa kayıtsız kalamayarak toplumsal medya hesabından dikkat çeken açıklamalara yer verdi.

Sinan Albayrak seçim sonrası depremzedeleri hedef alan kirli zihniyete ateş püskürdü!

14 Mayıs seçimlerinde zelzele bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy çıktığını gören kimi Ünlü isimler depremzedeler hakkında akıl almaz kelamlar sarf edildi. Bu Vakit kadar seçimle ilgili paylaşım yapmayan oyuncu Sinan Albayrak, bu kirli zihniyete sessiz kalmadı. Toplumsal medya hesabından mevzuya ait görüntülü paylaşım yapan başarılı oyuncu, “Sizler Mevcut olmaması gereken ucube yaratıklarsınız” dedi.

Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzeleler 10 vilayette apansız hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına Sebep olmuştu. zelzele bölgesine yardımlar kesilmezken Etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok Ünlü İsim de takviyelerini sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

Gönül Dağı’nın yıldızı Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzeleler 10 vilayette birden hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına Sebep olmuştu. zelzele bölgesine yardımlar kesilmezken Etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok Ünlü İsim de takviyelerini sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

Depremde hayatını kaybeden öğretmen Şeyma İyiol’un ailesini dolandırmak istediler!

Hatay’da zelzele felaketinde hayatını kaybeden Muallim Şeyma İyiol’un ailesini dolandırmak istediler. Dolandırıcılar depremzede aileyi arayarak kızlarının borcu olduğunu, 2 taksiti ödemediği belirtip, icra süreci başlatacaklarını söyledi.

Tolgahan Sayışman Ramazan Bayramını deprem bölgesinde geçirdi!

Oyuncu Tolgahan Sayışman, Ramazan Bayramı tatili nedeniyle soluğu zelzeleden etkilenen Hatay bölgesinde aldı. zelzele bölgesindeki çocuklara oyuncak dağıtan Sayışman, “Bu Kıymetli günde onlarla olmak istedim” dedi.

Depremde yakınlarını kaybeden Sarp Apak: Çok zor zamanlar geçirdim

Kahramanmaraş zelzelelerinin etkilediği Adana’da yakınlarını kaybeden oyuncu Sarp Apak, oğlu Güney ile İstanbul’da bir AVM’de görüntülendi. Scooter ile AVM’de dolaşan ve polis üniformasıyla dikkatleri üzerine çekti. meşhur oyuncu sarsıntıda hayatını kaybeden yakınları hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ahsen Eroğlu’ndan anlamlı hareket! Depremzedelerin hayatlarını renklendirecek

Başarılı oyunculuk performansının yanında fotoğraf yeteneğiyle de bilinen Ünlü oyuncu Ahsen Eroğlu’ndan depremzedeler için manalı devinim geldi. meşhur oyuncu çizdiği tablolardan elde edilecek olan gelirleri depremzedelere bağışlayacak.