Ahsen Eroğlu’ndan anlamlı hareket! Depremzedelerin hayatlarını renklendirecek

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 09, 2023 Yorum Yok

Başarılı oyunculuk performansının yanında fotoğraf yeteneğiyle de bilinen Ünlü oyuncu Ahsen Eroğlu’ndan depremzedeler için manalı devinim geldi. meşhur oyuncu çizdiği tablolardan elde edilecek olan gelirleri depremzedelere bağışlayacak.

İstanbullu Gelin, Anne, Süper Yüzyıl Kösem, Kuzgun, Kızlarım İçin gibi başarılı üretimlerde yer Meydan ve nihayet olarak yer aldığı Menajerimi Ara dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncular ortasında yer almayı başaran başarılı oyuncu Ahsen Eroğlu, hareketiyle Aka takdir topladı. Oyunculuk performansının yanında hobi olarak çizdiği fotoğraflarla de çizim yeteneğini konuşturan genç oyuncu bu yeteneğini depremzedeler için kullanacak.

Ahsen Eroğlu

“ONLAR İÇİN AYAKTA KALMAM GEREKTİĞİNİ…”

Eroğlu, 6 Şubat‘ta yaşanan ve 11 ili etkileyen Aka sarsıntıların akabinde geçirilen güç devirler için “Kendimden fazla sarsıntıdan etkilenen onca insanı düşünerek, onlar için ayakta kalmam gerektiğini hatırlatıyorum kendime. Bunun için başımı rahatlatmaya gereksinimim olduğunda daima resme tutundum. Açtım malzemelerimi, oturdum çizimler yaptım” diyerek motivasyonunu nasıl koruduğunu anlattı.

Ahsen Eroğlu deprem

20’DEN Çok TABLO YAPTI

Çizim yeteneğiyle de bilinen genç oyuncu çizimlerinden elde edilecek olan gelirlerin afetzedelere bağışlanacağını söyleyerek “Şu anne kadar yirmiden Çok çalışma bitirdik. Üretmek istediğimiz çalışmalardan elde ettiğimiz geliri Bağışlamak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ahsen Eroğlun takdir topladı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hüsnü Şenlendirici’ye Ercan Saatçi ve Hakan Altun’dan ziyaret! Kansere yakalanan Ünlü klarnetçiyi…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir