Danla Biliç takipçilerini korkuttu! Sosyal medya fenomeni trafik kazası geçirdi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 09, 2023 Yorum Yok

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen Danla Biliç’ten hayranlarını korkutan haber geldi. Biliç’in geçtiğimiz gün bir trafik kazası geçirdiği öğrenildi.

Sosyal medyada Danla Biliç ismi ile tanınan 28 yaşındaki Neslihan Damla Aktepe, paylaşımlarıyla Aka bir takipçi kitlesine ulaştı. Bir devirler kilolarıyla ve yaptırdığı estetiklerle sık sık gündeme gelen Danla Biliç, şimdilerde toplumsal medyanın en tanınan isimlerin biri haline geldi. Bilhassa youtube üzerinden çektiği görüntüler ile bilinirlik kazanan Danla Biliç bu paylaşımlar sayesinde hayli yüksek takipçi sayısına sahip oldu. Biliç’ten nihayet olarak hayranlarını korkutan bir haber geldi. Toplumsal medya fenomeninin lüks cipi ile hasarlı trafik kazasına karıştığı öğrenildi.

Danla Biliç

TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

Reşitpaşa’dan İstinye yokuşuna bağlanan Aralık sokaktan denetimsiz formda anne yola çıkan aracın Danla Biliç’in aracına vurduğu öğrenildi. Hasar alınan ve bir mühlet trafiğin aksamasına neden olan kaza sonrasında araç içinde korkan Biliç, bir arkadaşını arayarak Hadise yerinden kendisini almasını istedi. Barış Agil‘in haberine nazaran; Bilic aracını sonradan gelen sürücüsüne bırakarak Hadise yerinden ayrıldı. Korkutan kazada Biliç’in yara almadan kurtulduğu bilgisi ise hayranlarını bir nebze de olsa rahatlattı.

Danla Biliç hayranlarını korkuttu

Danla Biliç kaza

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alp Kırşan günler sonra Antideprasan yorumuyla ortaya çıktı! Toplumsal medyada gündem oldu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir