Oyuncu Berkay Tulumbacı’dan evliliğe ilk adım! Şarkıcı Ezgi Gergin nişanlandı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 09, 2023 Yorum Yok

Yer aldığı “Güldür Güldür Show” ile izleyici karşısına gelen oyuncu Berkay Tulumbacı, evlilik yolunda birinci adımı attı. Müzikçi Melodi Gergin ile nişanlanan oyuncu o anları “Gereği neyse yerine getirdik” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı.

Kara Ekmek, Aslı Üzeredir, Ateş böceği ve Bursa Bülbülü gibi başarılı projelerde yer Meydan ve Show TV‘de yayınlanan Güldür Güldür Show programı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Berkay Tulumbacı, uzun müddettir müzikçi Ezgi Gergin ile birliktelik yaşıyordu. Çift, aile ortasında gerçekleştirilen sade bir törenle nişan yaparak evlilik yolunda birinci adımlarını attı.

Berkay Tulumbacı ve Melodi Gergin

“GEREĞİ NEYSE YERİNE GETİRDİK!”

Nişanlısı ile çekildiği fotoğrafları toplumsal medya hesabından paylaşan Tulumbacı paylaşımına şu notu düştü:

“Kim kaygısı bu türlü bir seriye başlayacağımızı. Ben… Dedim ve başladım. O gün mavi günüydü. Hoş geçti. Bakmayın bu türlü kadro falan giydik. Gereği neyse yerine getirdik. Bindallı bile giyeceğiz. Sonra o ekipler çıkacak, o kına yavaşça yere bırakılacak. nihayet oyun havası oynandığında, nihayet müzik çaldığında, o çiçek omuz üstünde havada süzülürken, her yer sessizken, o hoş düğün otomobillerine binilip gidilecek. Sonuçta hayat uzun, altın uçuyor.”

Berkay Tulumbacı ile Melodi Gergin nişan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Barış Arduç’un spor paylaşımı dikkat çekti! nihayet halini görenler…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir