Hakan Ural’dan depremzedelere hakaret eden zihniyete yanıt geldi: Aşağılıksınız!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 16, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs seçim günü zelzele bölgesinden en Çok oyun iktidara gelmesi muhalif bölümden kimi isimleri sıkıntıdan çıkardı. Yenilgiyi kabullenemeyen güruhtan birtakım isimler depremzedelere karşı hakaret içerikli iletiler yayımladı. meşhur oyuncu ve sunucu Hakan Ural da bu nahoş davranışa kayıtsız kalamayarak toplumsal medya hesabından dikkat çeken açıklamalara yer verdi.

Cumhuriyet tarihin en çekişmeli oylaması 14 Mayıs’ta gerçekleşti. Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın galip geldiği bu seçimde zelzele bölgesinden Çok oy alması, birtakım isimler tarafından hazmedilemedi. Depremzedeler, millet İttifakı zihniyetinin hakaretlerine maruz kaldı; nefret telaffuzlarıyla maksat gösterildi. Toplumsal medya hesabından sık sık siyasi paylaşımlar yapan oyuncu ve sunucu Hakan Ural, Laf konusu depremzedelere yapılan hakaretlere karşı sessiz kalmadı.

Hakan Ural

“AŞAĞILIKSINIZ”

Deprem bölgesinde oy tercihleri nedeniyle oradaki vatandaşları tenkitleri ve hakaret yağdıranlara Hakan Ural, paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

“Bu ortada zelzele bölgesindeki tanımı Mümkün olmayan acılara maruz kalmış insanlarımızı  oy tercihleri nedeni ile eleştiren aşağılayan hakaret edenler siz asla insan değilsiniz. İşte bu aşağılık insanlıktan çıkmış her şeyi kendi çıkarı kazanımı doğrusu üzerinden yorumlama hastalığı yüzünden mutasyona uğramış mahlukata dönüşmüşsünüz… Beşerler ailelerini kaybetmiş mal mülk geleceğini ve bu Sıkıntı ile de yaşamak zorunda sen kimsin bu insanların oy tercihini sorguluyorsun! Kendi siyasetçine kabahat bulsana, nasıl bu insanlara derman deva ümit olamadınız diye! Orada 7/24 devlet vardı başını kaldıran yalnızca devleti gördü ve Fazla şahsiyetli insanlarmış ki karakterli tercih yapmışlar… Bakın görün ikinci cinste sizi daha da delirtecek oranlar çıkacak …Aşağılıksınız… bunu depremzedeleri oy tercihleri nedeni ile aşağılayanlara söylüyorum .”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sinan Albayrak seçim sonrası depremzedeleri maksat Meydan kirli zihniyete ateş püskürdü!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir