Sinan Albayrak seçim sonrası depremzedeleri hedef alan kirli zihniyete ateş püskürdü!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 16, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs seçimlerinde zelzele bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy çıktığını gören kimi Ünlü isimler depremzedeler hakkında akıl almaz kelamlar sarf edildi. Bu Vakit kadar seçimle ilgili paylaşım yapmayan oyuncu Sinan Albayrak, bu kirli zihniyete sessiz kalmadı. Toplumsal medya hesabından bahse ait görüntülü paylaşım yapan başarılı oyuncu, “Sizler Mevcut olmaması gereken ucube yaratıklarsınız” dedi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

14 Mayıs seçimlerinde milyonlarca şahıs vatandaşlık vazifesini yaparak sandık başına gitti. Herkes özgür iradesiyle istediği Cumhurbaşkanı adayına ‘tercih’ mührünü bastı. Cumhur İttifakı’nın adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %44.50 ile birinci çeşitte galip geldi. zelzele bölgesinin tercihi de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu. Lakin millet İttifakı güruhu bu sonucu kabullenemeyerek depremzedeleri, akıl almayan sözlerle linç ettiler. Bu kirli zihniyet içinde kimi Ünlü isimler de yer aldı. Seçim vaktine kadar kendi ismine paylaşım yapmayan ehil oyuncu Sinan Albayrak, depremzedelere karşı yapılan linç teşebbüse sessiz kalmadı.

Sinan Albayrak

Albayrak, depremzedelere berbat kelamlar sarf edenlere şu formda seslendi:

“Seçimle alakalı kendi adıma rastgele bir paylaşım yapmamaya İtina gösterdim, gayret ettim. Zira herkesin iğrenç bir halde nahoş bir halde karşılıklı olarak atışmasından, buna iç olma kaygısından Dolayı açıksa ben de kendimi bu türlü bir durumdan Geri çektim. Lakin bugün okuduğum iletiler zelzele bölgesiyle alakalı olarak zelzele bölgesinden iktidara gelen oylarla alakalı olarak yapılan yorumlar nitekim artık midemi bulandırdı. İğrenç insanlarsınız… Bunu söylediğim şahıslar bana yanıt verecek olan şahıslardır. Onlara söylüyorum iğrenç insanlarsınız. zelzele bölgesindeki insanlara “Keşke hepiniz ölseydiniz, katiline aşık, katil seviciler” diye o zelzele bölgesindeki o insanlara hakaret eden insanlara sesleniyorum. Siz Mevcut olmaması gereken ucube yaratıklarsınız…”

Öte yandan Albayrak, zelzele bölgesindeki insanlara berbat sözlemlere bulunanlara “Hedefimdeniz” diyerek görüntüyü “Lütfen İlah aşkına birazcık olsun akıl mantık kalp devreye girsin.” tabirleriyle sonlandırdı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir