Uğur Işılak provokatörlere ateş püskürdü: Yıkılamayan iradenin adı ‘Erdoğan’dır!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 16, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Uğur Işılak, reis Erdoğan’ın muvaffakiyetini hazmedemeyip algı operasyonuyla halkı yönlendirmeye çalışan kısma ateş püskürdü. “Mesele”, “Gerçek” ve “Özet” başlıklarının yer aldığı paylaşımlarda bulunan Işılak “Yıkılamayan iradenin ismi: Erdoğan’dır.” diyerek nihayet noktayı koydu.

Sanatçı kişiliğinin yanı Dizi Örnek karakteriyle de geniş hayran kitlelerine ulaşan Uğur Işılak, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla nihayet periyotlarda sık sık gündeme geliyor. nihayet olarak oy kullandığı anları “Eli vicdanında olanın pusulası şaşmaz.” tabirleriyle paylaşan Işılak, seçim sonrası reis Erdoğan’ın galibiyetini hazmedemeyip algı operasyonuna sarılanlara reaksiyon gösterdi.

Uğur Işılak

Sosyal medya kullanıcılarının algı operasyonuyla halkı kandırma ve aldatmaya yönelik eforlarına reaksiyon gösteren ehil sanatçı, “Mesele”, “Gerçek” ve “Özet” başlıkları ismi altında paylaşımlarda bulundu. 

Uğur Işılaktan Misli tepki

“TWİTTER’LA DEĞİL MİLLETLE SEÇİM KAZANILIR”

Usta sanatkarın alkış toplayan paylaşımında yer Meydan sözler ise şu halde:

“Mesele şu ki… Yenilgiyi kabul etmek yerine, “cambaza bak” deyip mızıkçılık yapılmazsa, 2 Belediye ve bilmem kaç genel liderin siyasi hayatı bitmiş olur. Herkes kendi kaygısında. İbretlik… Gerçek şu ki Twitter’la değil, milletle kazanılır. Özet şu ki Pandeminin doğurduğu ekonomik krizle, Rusya – Ukrayna savaşından kaynaklanan tedarik sorunlarıyla, Ulusal ve milletlerarası şarlatanların kampanyalarıyla ve asrın en Aka zelzelesiyle yıkılamayan iradenin ismi: Erdoğan’dır.”

Uğur Işılak Twitter paylaşımları

“İNSANDA KIZARACAK YÜZ OLMALI”

Son yılların en kritik anlarından biri olarak nitelendirilen seçimlerin sonucunda “Ülkenin yüzde 51’i Erdoğan’ı istemedi” söylemlerine de reaksiyon gösteren Işılak, “Ülkenin yüzde 51’i Erdoğan’ı istemedi” demiş şeddeli cahilin biri. Şayet istemeyenlerin reyi dikkate alınacaksa o Vakit milletin huzuruna çıkacak yüzünüz olmamalı. Çünkü ülkenin yüzde 75’i sizi istemiyor ve yıllardır sandığa gömüyor. Beşerde kızaracak Çehre olmalı. Ne diyeyim…” diyerek kelamlarını tamamladı.

Başkan Erdoğan ve Uğur Işılak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sinan Albayrak seçim sonrası depremzedeleri maksat Meydan kirli zihniyete ateş püskürdü!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir