Onursal Adıgüzel’in görevden alınmasının ardından Atilla Taş’tan Kılıçdaroğlu sesleniş!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 16, 2023 Yorum Yok

Seçim gecesi CHP’nin sisteminin ve bilgi akışının tıkanması nedeniyle tenkitlerin gayesi olan CHP Bilgi ve İrtibat Teknolojilerinden Mesul genel reis Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i vazifeden alınca Atilla Taş’tan yorum gecikmedi.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Devre Milletvekili seçimlerinde, millet İttifakı kanadında “veri akışının tıkanması” tenkitlere neden oldu. CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Bilgi ve Bağlantı Teknolojilerinden Mesul genel reis Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i vazifeden aldı. Kılıçdaroğlu’nun kararına müzikçi Atilla Taş’tan reaksiyon gecikmedi.

“ONU ELEŞTİRDİĞİM İÇİN PARTİDEN AFOROZ EDİLMİŞTİM”

Partiden daha Evvel Adıgüzel’i eleştirdiği gerekçesiyle çıkarıldığını ileri süren Atilla Taş, “Sn. Kılıçdaroğlu. Bilgi bağlantı sorumlusu Onursal Adıgüzel’i vazifeden almış! Geçen seçim onu eleştirdim diye partiden aforoz edilmiştim” sözlerini kullandı.

ONURSAL ADIGÜZEL AÇIKLAMA YAPTI

Misyondan alınan Onursal Adıgüzel, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Kamuoyunda oluşan Olumsuz kanaat nedeniyle, seçim akşamı sistemlerimiz çalışmasına ve hiçbir teknik aksaklık yaşanmamasına karşın, genel Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecine ziyan vermemek ismine 2018 yılından bu yana sürdürdüğüm vazifemden ayrılıyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir