Gönül Dağı’nın yıldızı Berk Atan’dan depremzede çocuklara ziyaret!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 28, 2023 Yorum Yok

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzeleler 10 vilayette birdenbire hasara neden olmuş on binlerce vatandaşın vefatına Sebep olmuştu. zelzele bölgesine yardımlar kesilmezken Etraf vilayetlerdeki hastanelere yerleştirilen depremzedelerin tedavileri devam ederken birçok Ünlü İsim de dayanaklarını sürdürüyor. Gönül Dağı’nın başarılı oyuncusu Berk Atan afetzede çocuklarla buluştu.

Kahramanmaraş’ta gerçekleşen zelzeleler 10 vilayette yıkımlara ve on binlerce can kaybına Sebep olmuştu. yıkıntı altında kalarak yaralanan pek Fazla vatandaş için ünlüler, siyasetçiler ve gönüllüler olarak Türkiye Biricik Yürek oldu. Sarsıntıdan etkilenmeyen vilayetlerde tedavi altına alınan afetzedelere ağır ziyaret ve İlgi devam ediyor.

Ünlü isimlerden manalı ziyaret

AFETZEDE ÇOCUKLARLA PAYLAŞIM YAPTI

TRT 1’de yayımlanan Gönül Dağı’nın başrol oyuncusu Berk Atan, meslektaşları Burcu Biricik, Özge Gürel ve Nefise Karatay, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Gayret Derneği (UCİM) ile Bir arada Ankara kent Hastanesi’nde tedavi gören depremzede çocukları ziyaret etti.

Ünlüler depremzede çocukları ziyaret etti

Çocuklarla Birlikte vakit geçiren ve onlara takviye veren Burcu Biricik, Berk Atan, Özge Gürel ve Nefise Karatay’ın fotoğrafları toplumsal medyada paylaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Çağatay Ulusoy’un yeni biçimi beğenilmedi! Başrol olduğu dizinin galasında…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir