Tarihçi İlber Ortaylı’dan torun paylaşımı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 28, 2023 Yorum Yok

Ayşe Özdolay’dan bir kız çocuğuna sahip olan tarihçi İlber Ortaylı, torunlarıyla verdiği pozla dikkatleri üzerine çekti. Torun sevgisinin bir Öbür olduğunu belirten İlber Ortaylı, çekildiği kareyi toplumsal medya hesabından paylaştı.

Yaptığı açıklamalarla ve eğlenceli üslubuyla dikkat çeken tarihçi İlber Ortaylı, bu Defa gündeme torunlarıyla Bir arada çekildiği fotoğrafla gündeme geldi. İş hayatında nihayet derece dikkat çeken Ortaylı’nın toplumsal medyada yaptığı paylaşımla takipçilerinin İlgi odağı oldu.

Tek bir evlilik yapan İlber Ortaylı, 18 Yıl sonra eşinden boşanmıştı. Bu evlilikten Tuna isminde bir kızları olan Ortaylı, geçtiğimiz gün torunlarıyla Birlikte verdikleri pozu toplumsal medya hesabından paylaştı. Kucağına aldığı torunuyla verdiği poza not düşmeyi de ihmal etmedi.

İlber Ortaylı

TORUN SEVGİSİ BİR BAŞKA 

1 kız 1 erkek torunu olan Ünlü tarihçinin, torunları Deniz Ali ve Defne’yle Bir arada çekildiği fotoğrafın altına “Torun sevgisi bir başka” notunu düşerek paylaştı. Kısa müddette takipçileri tarafından ağır İlgi gören kare “İlber Ortaylı’ya torunda Fazla yakışmış” yorumları yapıldı.

İlber Ortaylı ve torunları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Erkan Petekkaya daha Evvel hiç bu türlü görülmedi! çalgı çalıp müzik söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir