Tag

Çift

Esra Erol canlı yayında müjdeli haberi verdi! Bebek haberi stüdyoyu gözyaşlarına boğdu

ATV ekranlarında Esra Erol’un sunumuyla gündüz jenerasyonu programı izlenme rekorları kırarak devam ediyor. canlı yayında müjdeli bebek haberini veren Esra Erol, stüdyoyu memnunluktan göz yaşlarına boğdu.

Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen bayramda kayınpederini es geçmedi!

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı sevinçli geçtiğimiz haftalarda Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, bayramda eski kayınpederi Ali Şen’i Bodrum’daki meskeninde ziyaret etti.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un boşanma detayları belli oldu! 8 ay önce evlenen çift…

Geçtiğimiz Ağustos ayında görkemli bir düğün ile dünya konutuna giren Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile müzikçi Oğuzhan Koç’un memnunlukları kısa sürdü. Çift anlaşamayarak boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı. İşte 8 ay Evvel evlenen çiftin boşanma ayrıntılarına dair bilgiler…

Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak’tan boşanacağı iddialarına yanıt verdi: Gayet mutluyuz

Yeni bir sıra çekimi için hazırlıklara başlayan Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti hakkında yakın vakitte boşanacakları tez edilmişti. Ceyda Düvenci, toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak çıkan söylentilere nihayet noktayı koydu.

Pelin Çift İlber Ortaylı ile İran Şiraz’da şair Hafız türbesini ziyaret etti

Televizyon sunucusu ve haberci olan Pelin Çift, Ünlü tarihçi İlber Ortaylı ile İran’ın en Aka beşinci kenti olan Şiraz’da Şair Hafız’ın türbesini ziyaret etti. Çift, toplumsal medya hesabından o anlara dair fotoğraf ve görüntü paylaştı.

Ünlü oyuncu Şehsuvar Aktaş’ın babası ve üvey annesi son yolculuğuna uğurlandı!

En nihayet Mezarlık dizisiyle ekranlarda yer Meydan Ünlü oyuncu Şehsuvar Aktaş aldığı Üzüntü haberle adeta yıkılmıştı. meşhur oyuncunun babasının ve üvey annesinin Bartın’da bir binada çıkan yangında hayatını kaybettiği öğrenilmişti. Aktaş’ın babası ve üvey annesi nihayet seyahatlerine uğurlandı.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden yeni haber! Çift terapisi alıyorlar

Son devirlerde haklarında çıkan evliliklerinde kriz yaşadıkları tezleri ile sık sık gündeme gelen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden bu sefer sevindiren haber geldi. Çift evliliklerini kurtarmak için bir adım attı.

Fahriye Evcen günler sonra ortaya çıktı! Ünlü oyuncu Kerem bebeğinin kime benzediğini açıkladı

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten geçtiğimiz günlerde sevindiren haber gelmişti. İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen günler sonra eşi Burak Özçivit ile dışarıda görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, oğulları hakkında merak edilenleri açıkladı.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer’den yeni haber! Evlilik yolunda ilk paylaşım…

Yer aldığı Yasak Elma dizisindeki “Yıldız Argun” karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu verme Ece ile uzun müddetli birliktelik yaşadığı Basketbolcu Buğrahan Tuncer çiftinden hoş haber gelmişti. 8 Haziran 2023’te dünya meskenine girecekleri bilinen çiftin düğünü iptal mi oldu? İşte ayrıntılar…

Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen’den ‘sendromlu’ paylaşım!

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, nihayet paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.