Ünlü oyuncu Şehsuvar Aktaş’ın babası ve üvey annesi son yolculuğuna uğurlandı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 09, 2023 Yorum Yok

En nihayet Mezarlık dizisiyle ekranlarda yer Meydan Ünlü oyuncu Şehsuvar Aktaş aldığı Acı haberle adeta yıkılmıştı. meşhur oyuncunun babasının ve üvey annesinin Bartın’da bir binada çıkan yangında hayatını kaybettiği öğrenilmişti. Aktaş’ın babası ve üvey annesi nihayet seyahatlerine uğurlandı.

Seni çok Bekledim, Haziran Gecesi, Birinci Aşkım üzere üretimlerde yer Meydan başarılı oyuncu Şehsuvar Aktaş‘tan sevenlerini üzen haber gelmişti. Bartın‘da üç katlı bir binanın ikinci katında yer Meydan 86 yaşındaki Yücel Aktaş ile 83 yaşındaki Nesrin Aktaş‘ın çıkan yangında hayatını kaybettiği ihbarı bildirilmişti. Gece 5 sularında meydana gelen yangında hayatını kaybeden çiftin, tiyatro ve sinema oyuncusu Şehsuvar Aktaş’ın babası ve üvey annesi olduğu öğrenilmişti. Aldığı Istırap haberle yıkılan Ünlü oyuncu babası ve üvey annesini toprağa uğurladı.

Şehsuvar Aktaş

YAŞLI ÇİFT nihayet SEYAHATLERİNE UĞURLANDI

Ünlü oyuncunun çıkan yangında hayatını kaybeden 86 yaşındaki babası Yücel Aktaş ile 83 yaşındaki üvey annesi Nesrin Aktaş‘ın cenazeleri Bartın Devlet Hastanesi morgundan alınarak Dallıca köyü Merkez Camisi‘ne getirildi. Şehsuvar Aktaş‘ın gelen taziyeleri kabul ettiği cenaze merasimine çiftin yakınları ve arkadaşlarının yanında Bartın Belediye Lideri Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, siyasi parti ve sivil cemiyet kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar da katıldı. İhtiyar çiftin cenazeleri, kılınan cenaze namazının ardından köydeki aile mezarlıklarına defnedildi.

Şehsuvar Aktaşın babası ve üvey annesi hayatını kaybetti

Şehsuvar Aktaşın babası ve üvey annesi nihayet seyahatlerine uğurlandı

 

NE OLMUŞTU?

YAŞLI ÇİFT ZEHİRLENEREK HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Saat sabaha karşı 05.00 sularında Bartın‘ın Dallıca köyüne bağlı Çakırlar mahallesindeki 3 katlı binada yangın çıkmıştı. Sabaha karşı çıkan yangını ayrım eden etraftaki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye itfaiye grupları sevk edilmişti. Bartın Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı olan takımlar tarafından müdahale edilen ve uzun uğraşlar sonucu Denetim altına alınan yangında evin 2. katında oturan tiyatrocu ve sinema oyuncusu Şehsuvar Aktaş‘ın babası emekli astsubay Yücel Aktaş ile üvey annesi emekli memur Nesrin Aktaş dumandan zehirlenerek hayatını kaybetmişti.

Şehsuvar Aktaşın babası ve üvey annesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Filistinli genç yürekleri dağladı! “Ya Rab Mescid-i Aksa’ya yardım et! diyerek dua etti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir