Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un boşanma detayları belli oldu! 8 ay önce evlenen çift…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Ağustos ayında görkemli bir düğün ile dünya meskenine giren Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile müzikçi Oğuzhan Koç’un memnunlukları kısa sürdü. Çift anlaşamayarak boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı. İşte 8 ay Evvel evlenen çiftin boşanma ayrıntılarına dair bilgiler…

2022 yılının Ağustos ayında nikah masasına oturarak yaklaşık 2 yıl süren birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinden geçtiğimiz aylarda üzen haber geldi. Çift 8 ay süren evliliklerini daha Çok sürdüremeyerek sonlandırma kararı aldı. Magazin dünyasını oldukça meşgul eden bu ayrılık haberinin akabinde birçok argüman ortaya atıldı. İkilinin nihayet olarak evliliklerini kurtarmak ismine çift terapisine gittikleri öğrenilmişti. Ancak Tekrar de evliliklerini sürdüremeyen ve boşanma basamağında olan çiftin boşanma davalarına dair ayrıntılar aşikâr oldu.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

HERHANGİ BİR TALEPTE BULUNMAYACAKLAR

Gazeteci Birsen Altuntaş‘ın haberine nazaran, çift bayramdan sonra açılacak dava ile evliliklerini sonlandıracak. Mahkemeye sunulacak dilekçede Fikir ayrılıkları yaşadıklarını belirtecek olan ikili mutabakatlı olarak yollarını ayıracak. Çift tıpkı vakitte karşılıklı olarak rastgele bir talepte bulunmayacak. Saklılık talep edilen davanın, süreçlerin daha süratli işlendiği bilinen ve birçok Ünlü İsim tarafından tercih edilen Beykoz Adliyesi yahut Büyükada‘daki Adalar Adliyesi‘nde açılacağı konuşuluyor.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızı darp edilen Defne Samyeli’den açıklama: “Yasal süreç için…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir