Esra Erol canlı yayında müjdeli haberi verdi! Bebek haberi stüdyoyu gözyaşlarına boğdu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 26, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarında Esra Erol’un sunumuyla gündüz jenerasyonu programı izlenme rekorları kırarak devam ediyor. canlı yayında müjdeli bebek haberini veren Esra Erol, stüdyoyu memnunluktan göz yaşlarına boğdu.

2015 yılında Esra Erol’da programı ile yayın hayatına başlayan ve günümüze kadar; Ayrılanların barıştığı, sevenleri bir ortaya getirdiği, kavgalıları barıştırdığı gündüz jenerasyonu ile izleyici karşısında geliyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan programda müjdeli bir habere tanıklık olan Esra Erol verdiği bebek haberi ile Tüm stüdyoyu memnunluktan göz yaşlarına boğdu. 

Esra Erol canlı yayında müjdeli haberi verdi

Sosyal mesuliyet projeleri ile dikkat çeken Esra Erol, programına müracaatta bulunun bir çiftin hayallerini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Erol, uzun müddettir çocuk tedavisi gören ikili canlı yayında  “Bebeğiniz olacak” dedi. Yıllar sonra gelen bu müjdeli haber çiftti gözyaşlarına boğdu.

Esra Erol

MÜJDELİ BEBEK HABERİ

“Nefes aldıkça ümit her Vakit var” diyen Esra Erol, canlı yayında bir çiftin daha umutlarını gerçekleştirmeye vesile oldu. Uzun yıllar boyunca evlat sahibi olmak için bekleyen ikili, “Bu sonucu söylemekte kolay değil. Sana Ebeveyn olacaksın. Annene Gelenek olacaksın. Hüseyin sen de baba olacaksın tabir mi yani?” dedi. Çift “Dediniz mi pekala? Sahiden mi?” deyince Esra Erol başta olmak üzere Tüm stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

Esra Erol

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kendisine robot süpürge almayan kocasına bakın ne yaptırdı! “Kaynanamın oğlu…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir