Eda Ece ile Buğrahan Tuncer’den yeni haber! Evlilik yolunda ilk paylaşım…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 27, 2023 Yorum Yok

Yer aldığı Yasak Elma dizisindeki “Yıldız Argun” karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu verme Ece ile uzun vadeli birliktelik yaşadığı Basketbolcu Buğrahan Tuncer çiftinden hoş haber gelmişti. 8 Haziran 2023’te dünya meskenine girecekleri bilinen çiftin düğünü iptal mi oldu? İşte ayrıntılar…

İlk başrol deneyimini Pis Yedili dizisindeki Cimbom karakteriyle yaşayan verme Ece, sonrasında rol aldığı birçok üretimle Bir arada isminden Laf ettirmeyi başardı. En Aka tanınırlığını ise 4 dönem süren Yasak Elma dizisindeki Yıldız karakteriyle yaşayan başarılı oyuncunun oynadığı Yıldız Argun karakteri de adeta bir fenomen haline geldi. Oyunculuktaki muvaffakiyetini Özel ömründe da devam ettiren hoş oyuncu, uzun müddettir basketbolcu Buğrahan Tuncer ile beraberlik yaşıyor. Vakit vakit birbirlerini toplumsal medya hesapları üzerinden takipten çıkan çiftin cephesinden yeni bir adım gelmişti. Yüzük paylaşımıyla da dikkat çeken Eda Ece ve Buğrahan Tuncer‘den Son Mesut haber gelmişti ve ikilinin nikah tarihleri belirli olmuştu. Düğün tarihleri ertelenen çiften evlilik yolunda birinci paylaşım geldi.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer evleniyor

EVLİLİK YOLUNDA BİRİNCİ ADIM

Yaza düğünleri olan çiftten evlilik yolunda atılan birinci toplumsal medya paylaşımı geldi. Bugüne kadar ilgilerini Fazla Çok göz önünde yaşamayan çift evliliğe yakın bir toplumsal medya paylaşımında bulundu. Eda Ece, Buğrahan Tuncer ile olan fotoğrafını kalp, Bakış boncuğu, tektaş yüzük ve sonsuzluk işareti koyarak toplumsal medya hesabından paylaştı.

Eda Ece paylaşım

NE OLMUŞTU?

DÜĞÜN TARİHLERİ ERTELENMİŞTİ!

Daha Evvel bir Fazla Defa ayrılıp barışan çiftin düğün tarihinin ertelendiğini görenlerin aklına Yeniden mi ayrıldılar sorusu gelmişti. 8 Haziran 2023‘te yapılacağı konuşulan düğünün, çiftin hazırlıkları yetiştirememesi sebebiyle 20 Haziran 2023 tarihine ertelendiği öğrenilmişti. Ayrıyeten Ünlü oyuncunun düğününde giyeceği gelinliğini yabancı bir moda meskeninin kataloğundan beğenip sipariş ettiği de biliniyordu.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer düğün tarihi

NİKAH TARİHLERİ AŞİKÂR OLMUŞTU

Bir dargın bir barışık bağlantılarını beş Yıl boyunca sürdüren çift, bu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar vermişti. “Evliliğe doydum, dizilerde dokuz sefer evlendim” diyen toplumsal medyanın da dikkat çeken isimlerinden olan Eda Ece, bu sefer hakikaten nikah masasına oturacaktı. Oyuncu, Anadolu Efes‘te yer Meydan ulusal basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 8 Haziran 2023‘te Boğaz‘da dünya meskenine girecekti.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer

“BUĞRAYA KIZDIĞIM Vakit TAKİPTEN ÇIKIYORUM”

Evlenme hazırlığında oldukları bilinen verme Ece ile Buğrahan Tuncer çifti bir dargın bir barışık halleriyle magazin dünyasında sıklıkla gündemde olan çiftler ortasında yer alıyor. Toplumsal medya hesaplarından Vakit vakit birbirlerini takipten çıkan çiftin bu davranışları dikkat çekerken mevzuyla ilgili verme Ece, “Buğra’ya kızdığımda takipten çıkıyorum. O da gelip ‘yine mi takipten çıktın’ diye bana kızıyor” açıklamasını yapmıştı.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer

TEKTAŞ YÜZÜK AYRINTISI BAŞLARI KARIŞTIRMIŞTI!

Eda Ece’nin nihayet paylaştığı fotoğraftaki ayrıntı herkesin başını karıştırmıştı. Evlilik ile ilgili sorulara ”Bir noktada olacak lakin nerede ben de bilmiyorum” cevabını veren oyuncunun alışveriş yaptığı esnada ayna karşısında çektiği fotoğrafta parmağında tektaş yüzük olması Tuncer’den evlilik teklifi aldığı argümanlarını güçlendirmişti.

Eda Ece paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Devlet lideri üzere ağırlandı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir