Fahriye Evcen günler sonra ortaya çıktı! Ünlü oyuncu Kerem bebeğinin kime benzediğini açıkladı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 30, 2023 Yorum Yok

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten geçtiğimiz günlerde sevindiren haber gelmişti. İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen günler sonra eşi Burak Özçivit ile dışarıda görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, oğulları hakkında merak edilenleri açıkladı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

2017 yılında nikah masasına oturan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber gelmişti. Evcen ve Özçivit çiftinin heyecanla bekledikleri ikinci bebekleri geçtiğimiz günlerde sağlıklı bir halde dünyaya geldi. İkinci çocuklarını kucaklarına Meydan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti bir avmde görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, oğulları hakkında merak edilenleri açıkladı.

“KEREM, AĞABEYİ KARAN ‘A BENZİYOR”

Çift kendilerine gelen ikinci çocukları Kerem’in kime benzediği sorusunu, ağabeyi Karan’a benzediğini söyleyerek yanıtlarken Fahriye Evcen Fazla uzun müddet Aralık vermeden setlere Geri döneceğini belirtti.

Çift, heyecanla bekledikleri erkek bebeğine “Kerem” ismini verdi. Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit ’i yalnız bırakmayan Burak Özçivit his dolu anlar yaşadı.

fahriye evcen ikinci Sefer Ebeveyn oldu

FAHRİYE EVCEN’DEN MİNİK OĞLUYLA PAYLAŞIM!

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan ve ikinci Kez Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, önceki gün Ufak oğlu Kerem bebeğin bir görüntüsünü paylaştı. Evcen’in konutlarının bahçesinde bebek arabasında  minik elleriyle çekmiş olduğu oğlu Kerem’in bu karesine zevk yağdı.

HASTANE ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Burak Özçivit’in doğum esnasında eşini yalnız bırakmamıştı. meşhur çift bu Kez de hastane çıkışında görüntülendi. Kısa bir röportajda veren ikilinin mutluluklarına diyecek yoktu. İkinci sefer Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan Evcen, Kerem bebeğin birinci oğlu Karan’a benzediğini de açıkladı. 

DOĞUMA GÜNLER KALA UYKUSU KAÇIYORDU!

Evcen, doğuma günler kala toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını üzdü. Erkek bebek bekleyen Ünlü İsim nihayet günlerinin kuvvetli geçtiği öğrenildi.

Evcen, paylaştığı kareye ‘Gece uykusu hoş bir şeydi diye hatırlıyorum…’ notunu ekledi.

“KAVUŞMAYA AZ KALDI”

İkinci oğlunu kucağına almak için gün sayan Evcen, fotoğrafını ‘Kavuşmaya az kaldı’ notu ile paylaştı. 

Evcen’in paylaşımına 2 saatte 766 bin zevk geldi. Eşi Özçivit’ten de yorum gecikmedi.

fahriye evcen

Baba olmaya hazırlanan Burak Özçivit eşi Evcen’in paylaşımına ‘Bekliyoruz’ notunu yazdı.

DOĞUMA AZ KALA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen karnı burnunda bir AVM’de görüntülendi. Evcen, daha sonra bir arkadaşıyla buluşarak, alışveriş çeşidine Yemek molası verdi.

fahriye evcen karnı burnunda poz

Bebeklerine kavuşacağı günü iple çeken Ünlü oyuncunun karnının Fazla belirginleştiği ve ekrana sığmadığı dikkat çekti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir