Ateş Kuşları dizisi 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Gülayşe ile ilgili önemli bilgi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 30, 2023 Yorum Yok

ATV’nin sevilen dizisi Ateş Kuşları, heyecan dolu anlarla devam ediyor. nihayet vakitlerde dikkat çeken diziler ortasında yer Meydan Ateş Kuşları dizisinin 10. kısım fragmanı izleyicilerle buluştu. Herkesi ekrana kilitleyen dizide, Gülayşe, Nizam’ın babası olduğunu öğrenecek mi? İşte Ateş Kuşları dizisinin Fazla merak edilen 10. kısım fragmanı…

Oyuncu takımı ve Hadise örgüsüyle merakla beklenen Ateş Kuşları dizisi, 31 Mart Cuma 20.00’de ekrana istikbal 10. kısmıyla Tekrar soluksuz izlenecek. Dizinin başrollerinde; İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik’in (Ali) yer aldığı dizi, Cuma günlerin vazgeçilmez dizileri ortasına girmeyi başardı. Pekala Aka heyecanla beklenen dizinin yeni kısımda neler yaşanacak? İşte Ateş Kuşları dizisinin 10. kısım fragmanı…

Ateş Kuşları dizisi 10. kısım fragmanı yayınlandı! Gülayşe ile ilgili Değerli bilgi!

ATEŞ KUŞLARI 10. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI!

ATEŞ KUŞLARI DİZİSİNİN nihayet KISMINDA NELER YAŞANDI?

Gülayşe, ailesini Çatal’dan korumak için kendini yakmaya kalksa da ne Ali ne de Barbaros buna müsaade vermez. Gülayşe, Ali katil olmasın diye elindeki keskin bıçakla  Zümrüt’ün karşısına dikilir. Gülayşe aşık olduğu Barbaros’a birinci yemeği hazırlar ve daha sonra yemekten acil bir halde çıkması gerektiğini söyleyerek ayrılır. Barbaros, Çatal’ın oyunundan kurtulmaya çalışırken Sabit, Barbaros’un Aka sırrını öğrenir. Barbaros polistir! Geçmişte ise Köksüzler’i Aka bir İmtihan bekler. Sabit sokaklarda annesiyle karşılaşır. Yoksa Köksüzler için yeni bir hayat mı başlayacaktır?

Ateş Kuşları dizisi

 

ATEŞ KUŞLARI DİZİSİ KONUSU

Hayatın acımasız yüzüyle karşılaşan beş sokak çocuğunun mukadderatını ele Meydan Ateş Kuşları, kendilerine “Köksüzler” diyen; en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik, beş sokak çocuğunun, çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlayan ve “Köksüzler”den “Ateş Kuşları”na dönüşmelerini ele Meydan ve her zorluklara, acılara karşı koymalarını ele alacak.

Ateş Kuşları dizisi

ATEŞ KUŞLARI DİZİ OYUNCULARI

İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbar), Görkem Sevindik (Ali), Nizam Namidar (Nizam), Serkan Ercan (Menderes), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Gonca Cilasun (Hacer), Fazilet Ulu (Zıpkın), Buyruk Çubukçu (Sabit), Sedef Akalın (Şirin), Lilya İrem Salman (Hüma), Hilal Uysun (Nermin), ümit İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), ümit Ege Baştemur (Çocuk Kara), şair Ağaç (Zümrüt), Kaan Sevi (Cemal), Çınar Yükçeker (Yakup), Yeşim Dalgıçer (Gazeteci), Gökay Müftüoğlu (Suat), Onat Bulut (Halis), Görkem Doğan (Pamir), Serkan Acay (Necdet Zümrüt Adam), Orkan Sancarbarlas (Yaman Menderes Şoför), Metin Yıldırım (Nizam Şoför), Burakcan Aras (Furkan) 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir