Survivor’da yürekleri ağza getiren sakatlık! Dizi dönen Kardelen hastanelik oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 30, 2023 Yorum Yok

TV8 ekranlarında yayınlanan Karşılaşma programı Survivor 2023’ün yeni kısım fragmanında yürekler ağza geldi. Oyun sırasında sakatlanan yarışmacı ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Her dönem yayınlanan ve Aka ilgiyle takip edilen Karşılaşma programı Suvivor 2023‘te yarışmacılar güçlü ada koşulları, ada hayatı ve açlıkla gayret ederken bir taraftan da oyunda başlarına gelen sakatlıklarla da gayret ediyorlar. Her kısımda oynanan Ödül yahut dokunulmazlık oyunlarında oyuncular kimi küçük tefek bazense Önemli sakatlılar yaşayabiliyorlar. Yarışın yayınlanan nihayet kısım fragmanında da yürekleri ağza getiren bir sakatlık yaşandı.

Survivor 2023

YARIŞMACININ DİZİ DÖNDÜ!

Ödül oyununda havuzun içine kurulan ağaçlara tırmanarak bayrakları toplamaya çalışan yarışmacılar, şiddetli gayretler verdi. Oyun sırasında sakatlanan yarışmacılardan Kardelen‘in “dizim döndü” diyerek bağırması herkesi korkuttu. O anki acıyla kendisini havuza bırakan yarışmacı grubun müdahalesi ile havuzdan çıkartıldı. Oyun alanında yapılan müdahalenin akabinde ambulansla apar topar hastaneye kaldırılan Kardelen’in sıhhat durumuyla ilgili nihayet ayrıntılar ise yeni kısımda aşikâr olacak.

Survivorda korkutan sakatlık

Survivor Kardelen

Survivor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Edis’ten yeni imaj! “2024 Eurovision 1.lik saçım”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir