Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen’den ‘sendromlu’ paylaşım!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 21, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, nihayet paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Şen, geçtiğimiz aylarda umreye gitmişti. arka fona kabeyi alarak el kreminin reklamını yapan Şen, uzun bir mühlet toplumsal medyanın en Fazla konuşulan ismi oldu. Tenkit oklarının gayesi haline gelen Şen, toplumsal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. “Reklam yaptı diyenlere… Birinci ziyaretimde yaşadığım mucize akabinde kurdum markamı” diyerek kendisini savunan Şen, şimdilerde Metin sevinçli ile boşanmasıyla gündeme geliyor.

Aslı sevinçli

Geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede noktalayan Aslı sevinçli ve Metin Şen, sessizliğe bürünmüştü. Mevzu hakkında rastgele bir İzah yapmaktan çekinen Aslı Şen, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu. Evvelki gün bir tertipte uzunluk gösteren Şen, “Pazartesi sendromu lakin bu formda atlatılabilirdi” sözlerini kullandı. Takipçileri tarafından yakın takibe alınan Şen’in hem pazartesi hem de boşanma sendromunu âlâ bir halde atlattığı görüldü.

Aslı sevinçli Instagram paylaşımı

DAHA önce NELER OLDU?

Aslı sevinçli ve Metin Şen’in boşanacağına dair argümanlar uzun müddettir magazin gündeminin anne başlıklarından birini oluşturuyordu. Evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan çiftin yolun sonuna geldiği öğrenildi. 23 yıllık evliliklerini noktalama kararı Meydan çiftin, evvelki gün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada sessiz sedasız boşandığı öğrenildi. Boşanmanın akabinde birinci Sefer konuşan Metin Şen “Az Evvel mahkemeden çıktık. Mutabakatlı olarak, kavgasız gürültüsüz boşandık. Nasıl 23 sene bize yakışan biçimde evli kaldıysak Yine tıpkı halde boşandık” sözlerini kullanırken Aslı Şen, toplumsal medya hesaplarından Irk ismini kızlık soyadı olan “Gümüşel” olarak değiştirdi.

Metin sevinçli ve Aslı sevinçli boşandı

ASLI sevinçli VE METİN ŞEN’DEN MAKÛS HABER!

22 yıldır Metin sevinçli ile evli olan Aslı Şen’in boşanma kararı aldığı sav edildi. Bir müddettir meskenlerini ayırdıkları öne sürülen Ünlü çift toplumsal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması bu argümanları güçlendirdi. Bu ayrılığa Sebep olan şeyin ise Aslı Şen’in uzun yıllardır Küs olduğu eltisi Begüm sevinçli ile Metin Şen‘in ABD’de buluşması olduğu söylendi. Eşinin bu ziyaretine sonlanan Aslı Şen’in sallantıda olan evliliğini bu olayla büsbütün bitirmek istediği sav edildi. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

Hakaret ya da bağırma formunda arbede etmek yerine birbirleriyle bağlantısı kestiği öğrenilen çiftin, çocuklarıyla dahi farklı vakit geçirdiği öğrenildi. Metin Şen’in oğulları Batu ve Berke’yle bu müddet zarfında Fransa’nın beğenilen kayak merkezinde tatil yapmaya gittiği ve Aslı Hanım’ın onlara katılmadığı ortaya çıktı. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

ASLI sevinçli VE METİN sevinçli BARIŞIYOR MU?

Ayrılacaklarına Kesin gözüyle bakılan ve birbirlerine imalarda bulunan çift, bütün bu yaşananlara Karşın evliliklerini kurtarmaya karar verdi. Çocuklarının etkilenmesini istemeyen Ünlü çiftin, sömestr tatilinde ailece Vakit geçirmek istedikleri ve evliliklerinin bitmemesi için uğraştıkları argüman edildi. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli boşanmaktan vazgeçti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’den takipçilerine mesaj!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir