Köpek gibi çalışan bir kadınım demişti! Seda Sayan’ın 110 milyon TL’lik villasından ilk görüntü

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 21, 2023 Yorum Yok

“Köpek üzere çalışıp kraliçeler üzere yaşayan bir kadınım” kelamı viral olan Seda Sayan, 110 milyon TL’lik yeni konutundan birinci manzarayı paylaştı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü müzikçi Seda Sayan meslektaşı Çağlar Ökten’le 24 Nisan’da evlendi. 10 aydır evliliklerini sürdüren Seda Sayan ve Çağlar Ökten, geçtiğimiz günlerde boşanma argümanlarıyla gündeme gelmişti.

Boşanma haberlerini yalanlayan Seda Sayan ve Çağlar Ökten, yeni bir mesken satın aldı. meşhur müzikçi, artık de 4 milyon dolara aldığı lüks villasıyla gündeme geldi.

Türkiye’nin emlak zengini sanatkarlarından olan Seda Sayan, Gayrettepe’den Boğaz’a taşındı. Villayı tam soyduran ve çatısı iç her yerine tadilat yaptıran Seda Sayan’ın, inşaat biter bitmez Gayrettepe’deki konutundan buraya taşındığı söyleniyor.

Ünlü sanatkarın zevkle döşenmiş konutu kısa müddet içinde toplumsal medyada gündem olmayı başardı. 58 yaşındaki sanatkarın, tezlere nazaran İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da üç villası ve Londra’da bir konutu bulunuyor.

SEDA SAYAN PAYLAŞIMIYLA REAKSİYON ÇEKTİ

Kocasıyla yeni Hane Meydan Seda Sayan’ın paylaşımına toplumsal medyada reaksiyon yağdı. Aka zelzeleleri andıran toplumsal medya kullanıcıları “Ne gerek Mevcut gösterişe bu türlü dönemde”, “Gördük bu lüks bir çırpıda yok oluyor”, “İnsanlar çadırlarda ayıp kendinize saklasaydınız” yorumlarında bulundu.

İşte Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in aşk yuvası!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir