Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak’tan boşanacağı iddialarına yanıt verdi: Gayet mutluyuz

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

Yeni bir sıra çekimi için hazırlıklara başlayan Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti hakkında yakın vakitte boşanacakları tez edilmişti. Ceyda Düvenci, toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak çıkan söylentilere nihayet noktayı koydu.

Oyuncu Ceyda Düvenci, 2015 yılında meslektaşı Bülent Şakrak ile nikah masasına oturdu. Bir müddettir ekranlardan Irak olan çift, 4 ay Evvel boşanacaklarına dair tezlerle gündeme geldi. nihayet olarak ‘Umutsuz konut Kadınları’ dizisinde rol Meydan Düvenci, çıkan argümanlara artık sessiz kalmayarak Instagram hesabından yaptığı paylaşımla evliliği hakkındaki merakları giderdi.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak

“BİZ ÇOK Mesut BİR ÇİFTİZ”

İkilinin bir müddettir çift terapistine gittiği lakin ayrılık kararlarından vazgeçmedikleri ileri sürülmüştü. Bu sav Düvenci için bardağı taşıran nihayet damla oldu. Düvendi toplumsal medya hesabından görüntü yayınlayarak ayrılık argümanını yalanladı. Düvenci, “Artık sessiz kalmamak gerektiğini ayrım ettim. Bugün Yine saçma sapan haberler çıkmış… O kadar güç vakitlerden geçiyoruz ki, bu türlü şeylere yanıt vermemek gerektiğini düşünen bir taraftaydı. Yaşadığımız hayat belirli, ne olduğumuz muhakkak, ne yaptığımız aşikâr fakat bakıyorum bunun sonu gelmiyor. Çabucak minicik bir İzah yapmak istiyorum. Biz çok Mesut bir çiftiz. Hiçbir Sorun yok… Hani düşündüğünüz üzere durumlar Laf konusu bile değil… Ağzıma bile almak istemediğim durumlar” dedi.

Ceyda Düvenci ayrılık savlarına açıklık getirdi

“6 AYDIR AĞIR BİR PROJEDE OLDUĞU İÇİN BİRBİRİMİZİ çok GÖREMİYORUZ”

Şakrak’ın Maviye Sürgün isimli sıra çekimi için 6 aydır Selimiye’de olduğunu ve Fazla sık görüşemediklerini söyleyen Düvenci, “Tabii ki evliliğin içinde anlaşamadığımız günler olur, anlaştıkça daha da güçlenirsiniz lakin şöyle durum var. Bülent Selimiye’de 6 aydır sıra çekiyor. Haftada bir gün güç zar güç geliyor, Fazla yorgun oluyor… çok ağır bir projenin içinde 6 aydır ve o yüzden bizi Fazla göremiyorsunuz Bir arada açıkçası lakin aslında gören de görüyor” tabirlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ağızları Aleni bırakan balık yakalama yöntemi! Asyalılar’ın coca cola, yumurta ve mentos ile…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir