Tag

Yaş

Samar Dadgar’dan Özcan Deniz’e sürpriz kutlama: Kalan ömrümün tek sahipleri!

Son periyotlarda Mesut evliliğiyle sık sık gündeme gelen Özcan Deniz’e 51. ıslak gününde eşi Samar Dadgar sürpriz bir Tebrik düzenledi. Eşinin sürpriz doğum günü kutlaması sonrası Aka Sevinç yaşayan Deniz, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşkını haykırdı.

Ayşegül Yıldız’dan bomba itiraf! İbrahim Tatlıses ile evlenme nedenini ilk kez açıkladı

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız, konuk olduğu “Pembe Masa” programında evliliğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Özcan Deniz’in oğlu Kuzey 5 yaşına girdi! Baba oğulun mutluluğu sosyal medyayı salladı

Ünlü müzikçi ve oyuncu Özcan Deniz’in Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey, 5 yaşına girdi. Oğlunun ıslak günü partisi için harekete geçen Ünlü oyuncunun şimal ile pozları toplumsal medyaya damga vurdu.

Demet Akalın milyonluk ev aldığı kızı Hira’yı paylaştı! O anlarda gözyaşlarına hakim olamadı

Geçtiğimiz günlerde 2. Sayfa programına konuk olan Demet Akalın, kızı Hira Kurt’a doğum gününde servet kıymetinde bir Armağan aldığını açıklamıştı. 9 yaşındaki kızı için Bodrum’da mesken satın Meydan Ünlü müzikçi, nihayet paylaşımında gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Seray Sever’den kızları Sofia ve Alya’nın 1. yaşına özel kutlama! “Rabbime sonsuz teşekkürler”

Ünlü sunucu ve oyuncu Seray Sever, 2018 yılında nikah masasına oturduğu Eray Sünbül ile evliliklerinden dünyaya gelen ikiz kızlarının 1. ıslak gününe Özel doğum günü kutlaması yaptı.

Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci’nin doğum gününü böyle kutladı! Boşanacakları iddia edilen çift

Geçtiğimiz günlerde haklarında boşanma argümanları çıkan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden yeni paylaşımlar geldi. Bülent Şakrak yeni yaşını kutlayan eşinin doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla işte bu türlü kutladı.

Kıvanç Tatlıtuğ’dan duygusal konuşma: “Harbi çok mutluyum…”

Yeni sineması “Boğa Boğa”daki imajıyla dikkat çeken Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ikili Sevinç yaşadı. Galada duygusal bir konuşma yapan Ünlü oyuncu “Çok mutluyum” diyerek hayranlarını sevindirdi.

İbrahim Tatlıses ve eski eşi Ayşegül Yıldız kızlarının doğum gününü kutladı!

İbrahim Tatlıses, eski eşi Ayşegül Yıldız’dan olan kızı Elif Ada’nın doğum gününü toplumsal medyadan kutladı. Ayşegül Yıldız ise meskeninde sade bir konseptle kızı Elif Ada’nın doğum gününü kutladı.

Uzmanlar anlatıyor: Dünyanın en kalabalık üçüncü ülkesi: “Nadir” hastalar!

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Ender Hastalıklar Sempozyumu’nda konuşan Uzm. Dr. Bülent Uyanık, dünyada Az hastalıklardan muzdarip 300 milyon şahıs olduğunu kaydederek, “Eğer Ender hastalık sahibi beşerler Biricik bir ülkede olsaydı, bu ülke Çin ve Hindistan’dan sonra dünyanın en kalabalık üçüncü ülkesi olacaktı” dedi.

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in doğum günü neşesi hayranlarını sevindirdi

Ünlü aktör Bruce Willis’in geçtiğimiz aylarda davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı. sıhhat sorunları nedeniyle oyunculuğu bırakan ve herkesten uzaklaşan Willis’in doğum günü kutlamasındaki keyifli anları hayranlarını sevindirdi.