Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in doğum günü neşesi hayranlarını sevindirdi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 20, 2023 Yorum Yok

Ünlü aktör Bruce Willis’in geçtiğimiz aylarda davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı. sıhhat sorunları nedeniyle oyunculuğu bırakan ve herkesten uzaklaşan Willis’in doğum günü kutlamasındaki keyifli anları hayranlarını sevindirdi.

“Kanun Namına”, “Zor Ölüm”, “Altıncı His” ve “Ölümsüz” üzere birbirinden başarılı üretimlerle hafızalara kazınan dünyaca Ünlü yıldız Bruce Willis, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamalarla hayranlarını üzmüştü. Ünlü aktöre beynin muhakkak bölgelerinde meydana gelen fonksiyon bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı manaya ve okuma-yazma üzere hünerleri etkileyen ‘afazi’ (söz yitimi) hastalığı teşhisi konulmuş ve oyunculuğu bırakma kararı almıştı. Tüm vaktini ailesi ve hayranlarına ayıran Ünlü aktörün afazi teşhisinden sonra davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıktı.

Bruce Willis oyunculuğu bırakıyor

Bu süreçte sakin ve huzurlu vakit geçirmeye İtina gösteren Willis, 68’inci ıslak gününde ailesiyle bir ortaya geldi. Eski eşi Demi Moore’un da iştirak sağladığı doğum günü partisinde bütün çocuklarını bir ortada gören Willis, duygusal anlar yaşadı. Demi Moore’un Instagram hesabından paylaştığı videoda “Mutlu Yıllar” şarkısına eşlik eden Willis’in doğum günü pastasının üzerindeki mumları üflerken zorlandığı dikkatlerden kaçmadı. Elleriyle kement atma hareketi yaparak dans eden ehil aktörün sevinci hayranlarının da kaygısını azalttı.

Bruce Willis doğum gününden kareler

DAHA önce NELER OLDU?

Hastalık sürecinde hem basın hem de hayranları tarafından merak edilen Ünlü yıldızın eşi Emma Heming, evvelki gün toplumsal medya hesabından davette bulundu. Paparazzilerin aktörün etrafını sarması ve ona seslenip konuşmak istemesinin Ünlü yıldızı gerilim ettiğini söyleyen Heming, “Bu yaptığınızın sizin işiniz olduğunu biliyorum lakin lütfen alanınızı koruyun, yerinizi bilin.” biçiminde reaksiyon gösterdi. Hayranlardan da ricada bulunan Hemming, “Lütfen kocama bağırarak nasılsın diye sormayın, hakikaten yapmayın. Ona rahat verin. O anda yanında ailemizden kim varsa onu bir yerden Öbür bir yere itimat içinde götürmesine müsaade verin.” derken sesi titredi.

Emma Heming ve Bruce Willis

TEŞHİS SONRASI BİRİNCİ Sefer GÖRÜNTÜLENDİ

Zor vakitler geçiren ehil aktör, bu mühlet zarfında kameralardan Irak kalmayı tercih ediyordu. Hayranları tarafından merak edilen Ünlü yıldız, demans teşhisinin akabinde birinci Sefer geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Kaliforniya’da yanında iki arkadaşıyla Birlikte yürüyüşün tadını çıkaran Willis’in yorgun imgesi hayranlarını üzdü.

Bruce Willisin nihayet hali

ÜNLÜ AKTÖRÜN EŞİ BİRİNCİ Sefer KONUŞTU!

Ünlü aktörün eşi Emma Heming, Willis’in sıhhat problemleriyle ilgili birinci Kez konuştu. “Ailemin gereksinimleri benim için her şeyden Evvel geliyor. Bu da beni bir kahraman yapmıyor elbette” biçiminde kelamlarına başlayan Heming, eşinin hastalığı sebebiyle kendisi de akıl sıhhatinde bozulmalar yaşadığını itiraf etti. 

Bruce Willis ve eşi Emma Heming

Mabel ve Evelyn isminde iki çocuk sahibi olan 43 yaşındaki Ünlü model, “Evdekilere gösterdiğim İlgi hem akıl sıhhatimi hem de bütün sıhhatimi etkiledi, ki bu da aileme hiç Yarar sağlamadı. Birisi bana kısa bir Vakit Evvel ‘Birisiyle Çok ilgilenmeye başlarsan kendinle ilgilenmeyi ihmal edersin’ demişti. Bu kelamlar uzun müddet beni tesiri altına aldı” sözlerini kullandı. Yaşadığı kuvvetli süreçleri aşmak istediğini söyleyen Heming, artık kendi ‘temel ihtiyaçlarına’ odaklanacağını söyledi.

Emma Heming eşinin hastalığı hakkında birinci Kez konuştu

EŞİ BİR Lahza OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR!

Oyunculuğa veda eden ehil oyuncu Bruce Willis, hastalığını açıklamasının akabinde birinci Defa hayranlarının karşısına çıktı. Ailesiyle ormanda gezintiye çıkan Willis’in eşi Emma Hemming, o anları toplumsal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Hemming çocuklarından Mabel Ray Willis‘in çektiği fotoğrafa, “Anne ile baba en sevdikleri ortamda” halinde bir not düştü. Hastalığı sebebiyle güç günler geçiren Willis’e eşinin tam takviye vermesi hayranlardan takdir topladı. 

Bruce Willis ve eşi

BRUCE WİLLİS OYUNCULUĞU BIRAKMA KARARI ALDI!

Hayranları kahreden haberin akabinde Willis’in ailesi yaptıkları ortak açıklamada Ünlü yıldızın hastalık sebebiyle oyunculuk mesleğini bırakacağını duyurdu. “Bruce’un şahane hayranlarına” şeklinde başlayan açıklamada ehil aktörün son vakitlerde sıhhat problemleriyle uğraş ettiği ve afazi teşhisi nedeniyle bilişsel kabiliyetlerinin de etkilendiği Anlatım edildi. 

Bruce Willis afazi hastalığına yakalandı

Ünlü yıldızın kızı Rumer Willis toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Bu, ailemiz için hakikaten güçlü bir Vakit ve aralıksız sevgi, Acıma ve dayanağınız karşısında minnettarız. kuvvetli bir aile birliğiyle bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarının da bunu bilmesini istedik, zira onun sizler için ve sizlerin onun için ne demek olduğunu biliyoruz. Bruce’un her Vakit söylediği üzere “Gününü gün et” ve Birlikte bunu yapmayı planlıyoruz. Sevgiler.”

bruce Willis ve Sylvester Stallone

BRUCE WİLLİS HAFIZA KAYBI YAŞIYOR!

Hollywood yıldızı Bruce Willis, 29 Nisan’da yeni sineması Fortress: Sniper’s Eye‘ın çıkmasına hazırlanırken, hakkında çıkan bir tez hayranlarını hüzne boğdu. 

67 yaşındaki Ünlü yıldızın demans hastalığı sebebiyle Bellek kaybı meseleleriyle boğuştuğu ve bundan Dolayı yer aldığı işlerde Misli bir formda eleştirildiği söyleniyor. Argümanlara nazaran; Willis hala şuuru açıkken olabildiğince Nakit kazanmaya çalıştığı için her teklife Olumlu bakıyor. 

Bruce Willis Bellek kaybı yaşıyor

Sosyal medyanın gündemine bomba üzere düşen söylentilerin akabinde Ünlü oyuncudan şimdi bir İzah gelmedi. Lakin gazeteci Dan Przygoda toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Willis’in replikleri ezberlemekte zorlandığı için kulaklık kullandığını Birlikte tıpkı sinemada rol almış pek Fazla arkadaşımdan duydum.” sözlerini kullandı.

  

Bruce Willis ve eşi Emma Heming Willis

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Dünyaca Ünlü isimlerde Türkiye’ye manzaralı takviye iletisi yağdı: “Seninleyiz Türkiye”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir