Samar Dadgar’dan Özcan Deniz’e sürpriz kutlama: Kalan ömrümün tek sahipleri!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 20, 2023 Yorum Yok

Son devirlerde Mesut evliliğiyle sık sık gündeme gelen Özcan Deniz’e 51. ıslak gününde eşi Samar Dadgar sürpriz bir Tebrik düzenledi. Eşinin sürpriz doğum günü kutlaması sonrası Aka Sevinç yaşayan Deniz, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşkını haykırdı.

Ünlü müzikçi ve oyuncu Özcan Deniz, geçtiğimiz aylarda kendisinden 22 ıslak Ufak İranlı modacı Samar Dadgar ile nikah masasına oturmuştu. Eşine olan aşkını her fırsatta lisana getiren Deniz, 51. ıslak gününde Dadgar’ın romantik kutlamasıyla Aka bir sürpriz yaşadı.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Eşinin sürpriz kutlaması karşısında memnunluğunu gizlemeyen Ünlü isim, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunmayı ihmal etmedi. Eşiyle el el olduğu bir kareyi takipçilerinin beğenisine sunan Deniz, “Kalan ömrümün Biricik sahipleri” notunu düştü. Eşine seslenen Dadgar ise “Sen benim kalbimsin haberin Mevcut mı?” sözlerini kullandı.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Eski eşi Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen beş yaşındaki oğlu şimal ile çekildiği kareleri de paylaşan Deniz, “Tek servetim” iletisini yazdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Depremzedenin telefonunu çalan kapkaççıyı, taksi sürücüsü yakaladı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir