Kıvanç Tatlıtuğ’dan duygusal konuşma: “Harbi çok mutluyum…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Yeni sineması “Boğa Boğa”daki imajıyla dikkat çeken Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ikili Sevinç yaşadı. Galada duygusal bir konuşma yapan Ünlü oyuncu “Çok mutluyum” diyerek hayranlarını sevindirdi.

Show TV‘de yayınlanan “Aile” dizisiyle ekranlara dönen başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, dijital platformda yayınlanacak yeni sineması “Boğa Boğa” ile de izleyicinin karşısına gelecek. meşhur oyuncu Furda Eryiğit ile başrolü paylaşan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni sinemasının promiyeri 42. İstanbul Sinema Şenliği kapsamında gerçekleştirildi. Şenliğin Ulusal Yarışma kısmında de yarışan sinemanın gösteriminde konuşma yapan Kıvanç Tatlıtuğ sahnede duygusal bir konuşma yaptı.

Boğa Boğa film

“ÇOK MEMNUNUM BEN”

Gazeteci Birsen Altuntaş‘ın haberine nazaran; 2016 yılında moda dizayncısı Başak Dizer ile dünya konutuna giren ve bu evlilikten Kurt Efe ismini verdikleri bir çocukları olan Kıvanç Tatlıtuğ, sinemayla ilgili konuştuktan sonra kelamı 1 yaşındaki oğlunun ıslak gününe getirdi. Sahnede duygusal anlar yaşayan Tatlıtuğ “Çok enteresan bir Deneme oldu. Bu rolü oynadığım için Fazla memnunum. Keşif süreci, birlikte Baş yormak, Baş patlatmak. Sette olağanın da Fazla üstünde hür olabiliyor olmanın konforu da vardı. Onun yansıdığını düşünüyorum. Onur’a bir Kez daha teşekkür ediyorum bu konforu sağladığı için. Söyleyeceklerim bu kadar… Ayrıyeten nihayet olarak şunu söylemek istiyorum; Bugün oğlumun 1. ıslak günü ve onu kutladıktan sonra buraya geldim. Bir de İstanbul Sinema Şenliği’nde sinemamız gösterime girdi. İkili Sevinç yaşıyorum ben. Harbi Fazla memnunum bugün.” diyerek memnunluğunu paylaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Fahriye Evcen oğlunun eğlenceli anlarını paylaştı! 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir